Polecamy bilety na:

Czytaj dalej
​Kamil Bednarek rozgrzeje nas jesienią
20 Maj 2019
Kamil Bednarek nie próżnuje. Jeździ po Polsce i daje koncert za koncertem. A każdy koncert Bednarek to gwarancja pełnej sali i co więcej świetnej zabawy.
Czytaj dalej
​Kazimiernikejszyn – festiwal bez spiny
07 Maj 2019
Kto był w Kazimierzu Dolnym ten wie, jak magiczne jest to miasto. Kto jeszcze tam nie dotarł, koniecznie powinien to nadrobić. W lipcu będzie do tego świetna okazja.
Czytaj dalej
​Juwenalia UW 2019 na rockowo
30 Kwiecień 2019
Czym byłby maj bez Juwenaliów. Ten wiosenny miesiąc to dla studentów szczególny okres – mogą się zrelaksować i odpocząć przed pracowitym, pełnym egzaminów czerwcem.
Czytaj dalej
Enea Spring Break zbliża się wielkimi krokami!
02 Kwiecień 2019
25 kwietnia w Poznaniu zrobi się tłoczno od artystów. Enea Spring Break Showcase Festival & Conference już po raz szósty wystartuje pod szyldem trykających się koziołków. Spotkacie tam dobrze znanych
Czytaj dalej
Daria Zawiałow i nowa płyta „Helsinki”
02 Kwiecień 2019
Daria Zawiałow to jedno z najgorętszych nazwisk wśród polskich muzyków młodego pokolenia. Ta bezkompromisowa i utalentowana dziewczyna zdobywa coraz szersze grono fanów.
Czytaj dalej
6 piosenek w sam raz na początek wiosny
25 Marzec 2019
Wiosna to nie tylko dłuższy dzień, wyższa temperatura i kwiaty. To także nowa energia i motywacja do działania. Zobaczcie nasze zestawienie wiosennych piosenek, które wprawią Was w dobry nastrój.
Czytaj dalej
Antywalentynki
14 Luty 2019
​Piosenki miłosne w radiu, sprzedawcy kwiatów nagabujący na ulicy, zakochane pary mijane w witrynach kawiarni czy obściskujące się pod przystankową wiatą. Walentynki to wspaniałe święto...
Czytaj dalej
Niedaleko pada jabłko od jabłoni
18 Luty 2019
Czy dzieciom sławnych muzyków łatwiej jest osiągnąć sukces w branży? Z jednej strony wiele z nich od najmłodszych lat otaczanych jest dźwiękami, instrumentami i przede wszystkim postaciami mentorów, k

Bilety na wydarzenia sportowe. Bilety na koncerty. Bilety na wydarzenia kulturalne. Bilety kolekcjonerskie. Kup bilety na Ticketclub.pl.

Ticketclub.pl sprzedaje bilety na wiele wydarzeń kulturalnych, sportowych i muzycznych. Posiadamy innowacyjny system rezerwacji biletów, który wyróżnia nas pośród innych bileterii internetowych (takich jak ebilet.pl, eventim.pl czy ticketmaster.pl). Kupując bilet na wydarzenie swojego ulubionego artysty występującego w najpopularniejszych miejscach takich jak m.in.: (klub Stodoła, Torwar, klub Studio, Hala Orbita) możesz wybrać wersję biletu kolekcjonerskiego. Ticketclub.pl jest polską bileterią internetową, gdzie szybko i bez problemów kupisz bilety na koncerty, bilety na walkę MMA czy K1. Bilety na wydarzenia sportowe również dostępne są na naszej platformie. W Ticketclub.pl możesz kupić również bilety na wydarzenia kulturalne, targi czy festiwale fantastyki. Dużą popularności cieszą się bilety na koncerty gwiazd polskiej estrady. Posiadamy bilety kolekcjonerskie na większość koncertów w sprzedaży na ticketclub.pl. Podobnie jak u innych dużych bileterii (biletomat.pl, eventim.pl, ebilet.pl) posiadamy Fan Ticket – nasz bilet kolekcjonerski jest dostępny najszybciej! Bilety na polskich artystów na bilecie kolekcjonerskim są świetnym prezentem na każdą okazję. Również możesz kupić dla fana sztuk walki bilety sportowe na wydarzenia MMA. Dzięki elastycznemu podejściu organizator może sprzedawać swoje bilety również na swojej stronie internetowej, dzięki czemu dostępność biletów jest większa. W ticketclub.pl nie musisz się rejestrować, aby kupić bilet na wydarzenie. Proces rezerwacji i opłacania zamówień na bilety z twojego koszyka jest ciągle udoskonalany, aby był najlepszy na świecie!

Więcej »
Wybory Najmilszej Studentki oraz Najmilszego Studenta Krakowa + Koncert Golec uOrkiestra - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Wybory Najmilszej Studentki oraz Najmilszego Studenta Krakowa + Koncert Golec uOrkiestra
5 minut temu