FB
Festiwal Fantastyki - Cytadela
26-28.06.2020
KARNET - I PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Karnet jednoosobowy, Dostępne do: 23 kwietnia 2020 23:59
60.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Karnet jednoosobowy, Dostępne do: 23 kwietnia 2020 23:59


KARNET RODZINNY - I PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Karnet Rodzinny, Dostępne do: 23 kwietnia 2020 23:59
130.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Karnet Rodzinny, Dostępne do: 23 kwietnia 2020 23:59


PAKIET PODSTAWOWY (BILET+KOSZULKA LOGO+TORBA) - I PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Pakiet zawierający Karnet jednoosobowy, koszulkę LOGO, torbę i smycz, Dostępne do: 23 kwietnia 2020 23:59
130.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Pakiet zawierający Karnet jednoosobowy, koszulkę LOGO, torbę i smycz, Dostępne do: 23 kwietnia 2020 23:59


PAKIET SPECJALNY (BILET+KOSZULKA SZAMANKA+TORBA) - I PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Pakiet zawierający Karnet jednoosobowy, koszulkę SZAMANKA, torbę i smycz, Dostępne do: 23 kwietnia 2020 23:59
160.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Pakiet zawierający Karnet jednoosobowy, koszulkę SZAMANKA, torbę i smycz, Dostępne do: 23 kwietnia 2020 23:59

Opis wydarzenia

Największy Festiwal Fantastyki na Mazowszu!

Festiwal Cytadela odbędzie się po raz czwarty na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu Garnizonu Modlin oraz w części najdłuższego budynku Europy.

Festiwal łączy ze sobą atrakcje konwentu fantastyki (spotkania autorskie, prelekcje, panele dyskusyjne, warsztaty) z otwartą formułą festiwalu: koncerty, wioski tematyczne osadzone w różnych uniwersach, koncerty, pokazy i konkurs cosplay.

W tym roku w Fantasmagorium, czyli w przestrzeni gdzie fantastykę poczujecie wszystkimi zmysłami – pojawi się strefa post apokaliptyczna – w której wśród wielu atrakcji odbędzie się ogniste święto Nocy Kupały, w końcu mimo apokalipsy tradycja musi przetrwać! Stalkerzy wreszcie znajdą się w prawdziwej Fabrycznej Zonie, gdzie anomalie i mutanty mnożą się jak króliki, a Monolit nie wypuszcza ze swych macek. Kraina fantasy przeniesie Was w świat Warhammera, gdzie chaos nieustannie rozszerza swoje wpływy! Swoich sił spróbujecie w prawdziwej walce na miecze i łuki w Bitwie RagnarOk oraz w strefie Ram Bow! Będziecie mogli uratować poszkodowanych na Torze Taktycznym prosto z wampirzego uniwersum Nocarzy i Renegatów.

Bogaty program festiwalu podzielony jest na bloki tematyczne: literacki, filmowy, popkulturowy, popularno – naukowy, komiksowy, warsztatowy i integracyjny. Będzie również blok Mangi i Anime. Nie zabraknie u nas znakomitych sesji RPG i LARPów. Miłośnicy planszówek, karcianek i systemów bitewnych odnajdą się w Games Roomie. Będzie także blok gier elektronicznych. Artyści zaprezentują swoje prace związane z fantastyką. Projektanci mody alternatywnej pokażą swoje kreacje. Koncerty będą prawdziwą ucztą dla ucha.

Wystawcy zjadą się z całego kraju. A już dziś zacznijcie się szykować na konkurs AlterEgo Cytadela – cosplay i projekt własny, z kategorią „nagroda publiczności”, w której wszyscy uczestnicy mogą oddać swój głos. W tym roku też w foto studio będziecie mieli okazję spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami i zrobić wspólne fotki!

Szykujemy też pierwszy ogólno festiwalowy konkurs dla wszystkich uczestników z supernagrodami!

Po tym wszystkim odpoczniecie w naszych karczmach z klimatycznym jedzeniem i napitkami, gdzie spotkacie się już na prywatnym gruncie ze sławami polskiej fantastyki!


Pakiet podstawowy obejmuje:
karnet 3-dniowy, koszulkę festiwalową z dużym LOGO w wybranym rozmiarze, torbę festiwalową oraz unikatową festiwalową smycz.


Pakiet Specjalny obejmuje:
karnet 3-dniowy, koszulkę festiwalową z grafiką SZAMANKI (dedykowanym na 2020 rok) w wybranym rozmiarze, torbę festiwalową oraz unikatową festiwalową smycz.


Gdzie wymiary A i B to odpowiednio:


Dzieci do 4 roku życia mają bezpłatny wstęp.

Bilety rodzinne przysługują dwóm osobom dorosłym i maksymalnie 3 dzieci.

KARNET obejmuje 3 dni festiwalu, koncerty, punkty programu, nocleg w sleeproom’ie zlokalizowanym w pobliskiej szkole. Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona i przysługuje w pierwszej kolejności osobom z biletami kupionymi w przedsprzedaży!

Na miejscu będzie można wykupić miejsce na polu namiotowym.

Zobacz więcej
© Ticketclub.pl