Tajemnice Whisky: Królowa Doliny Spokoju w Squad Whisky - 20.07.2019 - Poznań Sobota, 20 lipca 2019 | Squad Whisky, Poznań

godzina rozpoczęcia: 20:00
PODSTAWOWA DEGUSTACJA - TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Dostępne od: 11 lipca 2019 18:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


DEGUSTACJA Z GLENMORANGIE 27YO - TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Dostępne od: 11 lipca 2019 18:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Tajemnice Whisky: Królowa Doliny Spokoju Sobota, 20 lipca 2019 / Squad Whisky, Poznań - Opis wydarzenia:

Loża Dżentelmenów razem z Squad Whisky mają zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkową degustację whisky, której gwiazdą będzie biały kruk ze szkockiej Doliny Spokoju (Glen Morangie).

Loża Dżentelmenów to polska marka, zajmująca się selekcją wyjątkowych beczek ze szkockich destylarni, które następnie trafiają na stoły miłośników whisky w Polsce jak też do gablot kolekcjonerów „wody życia” na całym świecie. Z okazji 10-lecia istnienia Loży, po kilkunastu udanych selekcjach, podjęliśmy się zadania niewykonalnego – pozyskania beczki od destylarni Glenmorangie. Po długich rozmowach i negocjacjach, w naszych rękach znalazła się najstarsza kiedykolwiek zabutelkowana przez nich whisky, pierwsza w historii oddana w ręce prywatnej firmy – 27 letnia, jedyna w swoim rodzaju, Glenmorangie rare cask.

Podczas degustacji „Tajemnice Whisky: Królowa Doliny Spokoju” będziemy stopniowo wprowadzać Państwa w świat szkockich specjałów – poznamy smaki i aromaty od spokojnego single malta, do jego odpowiednika w wersji single cask. Gdy nasze podniebienia poznają już różnicę i poczują moc aromatów whisky prosto z beczki, wspólnie podelektujemy się innymi single caskami z selekcji Loży Dżentelmenów, w tym naszą najnowszą i już niedostępna propozycją – 11 letnim Glentauchersem z beczki typu oktawa. Po miłym pobudzeniu naszych kubeczków smakowych, na chętnych czekać będzie wspomniana Królowa Doliny Spokoju – nasza Glenmorangie – whisky wyjątkowa także ze względu na swój potencjał inwestycyjny i wartość (obecnie 10.000 złotych) – niemniej jest na tyle doskonała, że nie godzi się jej trzymać w zamknięciu :)

Zależnie od zaangażowania naszych gości, degustacja trwa około dwóch godzin.
Wystąpi: Loża Dżentelmenów
Bilety na Loża Dżentelmenów

Wyszukiwane hasła

  • Loża Dżentelmenów Poznań
  • Bilety Loża Dżentelmenów
  • Loża Dżentelmenów Poznań
  • Loża Dżentelmenów Poznań bilety
  • Loża Dżentelmenów bilety Poznań 20.07.2019
  • Bilety Loża Dżentelmenów Squad Whisky
  • Koncert w Squad Whisky Loża Dżentelmenów
  • Koncert Loża Dżentelmenów bilety
  • Loża Dżentelmenów Squad Whisky bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
RAM „The Throne Within” + Vulture - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
RAM „The Throne Within” + Vulture
20 minut temu