Adam Palma Meets Chopin w Wytwórnia - 27.09.2019 - Łódź Piątek, 27 września 2019 | Wytwórnia, Łódź

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 19:00
MIEJSCE SIEDZĄCE NIENUMEROWANE - Z KARTĄ ZNIŻKOWĄ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce siedzące nienumerowane, Dostępne do: 28 września 2019 00:00
45.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsce siedzące nienumerowane, Dostępne do: 28 września 2019 00:00


MIEJSCE SIEDZĄCE NIENUMEROWANE - BEZ KARTY ZNIŻKOWEJ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce siedzące nienumerowane, Dostępne do: 28 września 2019 00:00
55.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsce siedzące nienumerowane, Dostępne do: 28 września 2019 00:00

Adam Palma Meets Chopin Piątek, 27 września 2019 / Wytwórnia, Łódź - Opis wydarzenia:

Adam Palma zagra w Wytwórni w dniu premiery najnowszej płyty! "Adam Palma Meets Chopin" to pierwsza na świecie płyta z muzyką Chopina na gitarę akustyczną, nagrana z gościnnym udziałem Leszka Możdżera.

Tak o tym projekcie wypowiada się wirtuoz gitary, Al Di Meola: "Chopin, zagrany przez Adama Palmę na gitarze z nowoczesnym podejściem rytmicznym, jeszcze nigdy nie brzmiał tak oryginalnie. Muzyczna koncepcja Palmy jest niezwykła w najlepszym znaczeniu tego słowa, zarówno w warstwie dźwiękowej, jak w kategoriach czystego muzycznego piękna. Kto powiedział, że muzyka Chopina przypisana jest wyłącznie do fortepianu? Adam Palma śmiało przenosi ją na instrument nie kojarzony do tej pory z Chopinem. Oto dzieło prawdziwej twórczej pasji. Brawo!".

Adam Palma to polski wirtuoz gitary, doktor sztuk muzycznych, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, który koncertował z najwybitniejszymi gitarzystami akustycznymi na świecie, takimi jak Al Di Meola, Tommy Emmanuel czy Bireli Lagrene, a w Polsce współpracował właściwie ze wszystkimi najważniejszymi artystami naszej rodzimej sceny muzycznej, m.in. Ewą Bem, Edytą Górniak, Krzesimirem Dębskim, Leszkiem Możdżerem czy Kubą Badachem.

Choć od wielu lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie jest wykładowcą w klasie gitary na Uniwersytecie w Manchesterze, został uhonorowany tytułem "Najlepszego Polskiego Gitarzysty Akustycznego" podczas gali GUITAR AWARDS w Warszawie. Palma ma na swoim koncie trzy albumy solowe, które zebrały fantastyczne recenzje w magazynach gitarowych na całym świecie. Magazyn Guitar Player umieścił utwór Adama "Rheged" na pierwszej stronie swojej witryny internetowej w czerwcu 2017 roku.

Jego najnowszy album – „Adam Palma Meets Chopin” z gościnnym udziałem Leszka Możdżera, ukaże się 27 września. Będzie to pierwsza na świecie płyta z utworami Fryderyka Chopina na gitarę akustyczną!

Wystąpi: Adam Palma
Bilety na Adam Palma

Wyszukiwane hasła

  • Adam Palma Łódź
  • Bilety Adam Palma
  • Adam Palma Łódź
  • Adam Palma Łódź bilety
  • Adam Palma bilety Łódź 27.09.2019
  • Bilety Adam Palma Wytwórnia
  • Koncert w Wytwórnia Adam Palma
  • Koncert Adam Palma bilety
  • Adam Palma Wytwórnia bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Kabaret Młodych Panów - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Kabaret Młodych Panów
minutę temu