THE ANALOGS "PROJEKT PUDŁO" + AGGRESSIVE + ZIMNA WOJNA w Klub Zaścianek - 08.11.2019 - Kraków Piątek, 08 listopada 2019 | Klub Zaścianek, Kraków

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 19:00
MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne do: 07 listopada 2019 23:59
30.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsce stojące, Dostępne do: 07 listopada 2019 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne od: 08 listopada 2019 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

THE ANALOGS "PROJEKT PUDŁO" + AGGRESSIVE + ZIMNA WOJNA Piątek, 08 listopada 2019 / Klub Zaścianek, Kraków - Opis wydarzenia:

Zapraszamy na punk rockowy koncert podczas którego wystąpią: The Analogs / Projekt Pudło, AGGRESSIVE (Niemcy) oraz ZIMNA WOJNA .

THE ANALOGS- PROJEKT PUDŁO-elektrycznie i akustycznie Kilka słów od zespołu o koncercie: Chcemy w ten sposób podziękować za wsparcie jakiego udzieliliście nam podczas cyklu akustycznych występów naszych gitarzystów, Kamila Rosiaka i Pawła Czekała, w zakładach karnych i młodzieżowych ośrodkach wychowawczych. Celem tych koncertów było wsparcie ludzi samotnych, wyobcowanych, wykluczonych i nieprzystosowanych społecznie. Teksty piosenek które od lat pisze Paweł Czekała opowiadają o problemach związanych z życiem w mieście, bezdomnością, zagubieniem i przemocą. Często opierają się na jego własnych doświadczeniach i obserwacjach. Przemawiają bezpośrednio do słuchacza, a osoby znajdujące się na „zakręcie”, w trudnej sytuacji życiowej, czy izolowane od reszty społeczeństwa, znajdują w nich odbicie własnego losu. Koncerty PROJEKT PUDŁO rozpoczęły się latem 2018 roku i początkowo zaplanowano 15 koncertów. W związku z olbrzymim zainteresowaniem do dnia dzisiejszego odwiedziliśmy kilkadziesiąt zakładów i ośrodków na terenie całej Polski. Wszystkie koncerty jakie zagraliśmy mogły odbyć się dzięki wsparciu jakiego nam udzieliliście. (między innymi za pośrednictwem portalu Wspieram To). Podczas koncertów PROJEKT PUDŁO nagraliśmy akustyczną płytę live. Chcąc podziękować wszystkim za wsparcie (duchowe i materialne) a przy okazji zebrać trochę pieniędzy na kolejne koncerty projektu, postanowiliśmy zagrać trasę na której będziecie mogli posłuchać na żywo naszych piosenek w wersjach akustycznych, czyli takich w jakich gramy je w więzieniach i poprawczakach, ale nie tylko… Set koncertowy będzie składał się również z naszych piosenek w normalnych wersjach zagranych w pełnym składzie z perkusją i basem. Takich koncertów jeszcze nie graliśmy w naszej blisko 25-letniej historii! Zapraszamy serdecznie!

Dla przypomnienia: THE ANALOGS powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. W styczniu 2018 ukazał się najnowszy jak do tej pory album zespołu zatytułowany „Wilk”, który zebrał bardzo dobre recenzje i potwierdził, że są jednym z najważniejszych zespołów polskie sceny punk rockowej.

www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa) www.oldschool.pl (oficjalny sklep zespołu) oraz na FB: https://www.facebook.com/TheAnalogs/ https://www.facebook.com/projektpudlo/ Wytwórnia: https://www.facebook.com/oldschoolpunx Kontakt z zespołem: analogs@op.pl

AGGRESSIVE to powstały w 2013 roku zespół łączący w swojej muzyce punk rock, oi! i oldschool hardcore. Jest dobrze znany polskiej publiczności z kilku koncertów które zagrał wcześniej w Polsce i posiada u nas sporą grupę fanów. Jako support wystąpi wrocławska ZIMNA WOJNA grająca wysokoenergetycznego punk rocka w stylu 77.

Wystąpi: Aggressive
Bilety na Aggressive

Wyszukiwane hasła

  • Aggressive Kraków
  • Bilety Aggressive
  • Aggressive Kraków
  • Aggressive Kraków bilety
  • Aggressive bilety Kraków 08.11.2019
  • Bilety Aggressive Klub Zaścianek
  • Koncert w Klub Zaścianek Aggressive
  • Koncert Aggressive bilety
  • Aggressive Klub Zaścianek bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
VOO VOO przekrojowo na Stulecie AGH - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
VOO VOO przekrojowo na Stulecie AGH
5 minut temu