Coma w Wytwórnia - 13.12.2019 - Łódź Piątek, 13 grudnia 2019 | Wytwórnia, Łódź

godzina rozpoczęcia: 19:00 / godzina otwarcia bramek: 18:00
MIEJSCE STOJĄCE - I PULA - Z KARTĄ ZNIŻKOWĄ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne od: 19 sierpnia 2019 18:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


MIEJSCE STOJĄCE - I PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne od: 19 sierpnia 2019 18:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


MIEJSCE STOJĄCE - II PULA - Z KARTĄ ZNIŻKOWĄ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne od: 01 września 2019 10:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


MIEJSCE STOJĄCE - II PULA TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne od: 01 września 2019 10:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Coma Piątek, 13 grudnia 2019 / Wytwórnia, Łódź - Opis wydarzenia:

Łódzki zespół COMA ogłosił zawieszenie działalności i wyrusza jesienią w pożegnalną trasę koncertową „GAME OVER”. W Wytwórni pojawi się 13 grudnia.

Oto oficjalne oświadczenie grupy:

Drodzy! Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim, którzy byli z nami, dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu - tej jesieni zagramy trasę "GAME OVER". Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: "Pożegnanie z Bajką" z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi Ralpha Kaminskiego. Utwór pochodzi z albumu "Sen o Siedmiu Szklankach".


Zespół COMA jest znany fanom muzyki przede wszystkim z energetycznych i widowiskowych koncertów, łączących w sobie elementy poezji, muzyki, teatru i filmu.

Grupa powstała w 1998 r. W maju 2004 r. wydała swój pierwszy album pt. “Pierwsze Wyjście z Mroku”, który został bardzo ciepło przyjety przez krytyków, branżę i, co najważniejsze, przez publiczność. Płyta została nagrodzona m.in Fryderykiem w kategorii: Album Roku – Rock. W tym samym roku Coma została laureatem 25 Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Przez kolejne lata zespół wydał 5 płyt studyjnych, z których 3 pokryły się platyną i złotem, oraz 3 wydawnictwa koncertowe (Platynowa i Złota płyta). Zespół otrzymał za każdy z polskich albumów studyjnych statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku - Rock, oraz w kategorii: Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki.

Coma wydała dwa albumy angielskojęzyczne: “Excess” oraz “Don’t Set Your Dogs On Me”, które ukazały się na całym świecie.

Wokalista zespołu - Piotr Rogucki, także aktor - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Kazimierza Solskiego w Krakowie, jest zdobywcą wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej min: 2. nagroda na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie 2002, Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej Wrocław 2004, Grand Prix Festiwalu Spotkania Zamkowe w Olsztynie 2004, laureat Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego w 2004 r. Wydał trzy albumy solowe: “Loki – Wizja Dźwięku” (2011 r.) ; “95-2003” (2012 r.) oraz „J.P. Śliwa” (2015). Wiosną 2016 r. Piotr Rogucki wyrusza w trasę Koncertowa, promująca ten album. Był jurorem w trzech edycjach programu Must Be The Music w telewizji Polsat.

Przez cały okres od czasu pierwszego wydawnictwa zespół Coma nieprzerwanie koncertuje. W latach 2007 – 2009 Coma supportowała m.in Pearl Jam, Linking Park podczas koncertu na Stadionie w Chorzowie, a także występiła na Metal Hammer Festival w Spodku przed grupą Tool.

W 2013 r. Coma uczestniczyła w europejskiej trasie koncertowej z szwedzkim zespołem Therion. Ta grudniowa trasa obejmowała 6 europejskich miast Romangnano ( Włochy), Pratteln (Szwajcaria), Paryż (Francja), Londyn (Anglia), Leeuwarden (Holandia) oraz Frankfurt nad Menem (Niemcy) i cieszyła się sporym zainteresowaniem.

W ostatnich latach zespół Coma z powodzeniem pojawił się na trasie w Wielkiej Brytanii na serii koncertów: Manchester, Londyn, Sheffield, Birmingham, Southampton, Liverpool, oraz w Szkocji i jesienią w Irlandii.

W czerwcu 2009 r. miał miejsce specjalny koncert zespołu Coma wraz z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich - marzenie każdej rockowej grupy. W kolejnych latach zespół wraz z orkiestrą występował kilkukrotnie w różnych miejscach w Polsce. Koncerty symfoniczne Comy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na te wydarzenia wyprzedają się kilka miesięcy przed koncertami.

Wystąpi: Coma
Bilety na Coma

Wyszukiwane hasła

  • Coma Łódź
  • Bilety Coma
  • Coma Łódź
  • Coma Łódź bilety
  • Coma bilety Łódź 13.12.2019
  • Bilety Coma Wytwórnia
  • Koncert w Wytwórnia Coma
  • Koncert Coma bilety
  • Coma Wytwórnia bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Synestezje: Dikanda & Marko Kukobat / Kroke & Maja Sikorowska - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Synestezje: Dikanda & Marko Kukobat / Kroke & Maja Sikorowska
12 minut temu