Normalsi w Klub Zaścianek - 13.04.2019 - Kraków Sobota, 13 kwietnia 2019 | Klub Zaścianek, Kraków

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 19:00
MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne do: 12 kwietnia 2019 23:59
30.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsce stojące, Dostępne do: 12 kwietnia 2019 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne od: 13 kwietnia 2019 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Normalsi Sobota, 13 kwietnia 2019 / Klub Zaścianek, Kraków - Opis wydarzenia:

Gorąco zapraszamy na nasz koncert, gdzie będzie można usłyszeć nasze nowe utwory z nadchodzącej płyty, której wydanie już oficjalnie zapowiadamy. Do zobaczenia w sobotę, 13 kwietnia 2019 r.,w krakowskim klubie Zaścianek

Miesięcznik "Teraz Rock" napisał: "Twórczość Normalsów intryguje – muzycznie osadzona w grunge'u, tekstowo dość poetycka, z konceptualnym zarysem poszczególnych albumów".

Debiut płytowy Normalsów - album „Soliloquium” wydany w 2005 roku oraz wydana rok później płyta "Dekalog czyli Piekło Muzykantów" okazały się sukcesem artystycznym. W roku 2007 Ministerstwo Edukacji i kuratorzy oświaty nagradzili płytą Normalsów najlepszych maturzystów w kraju.

Bogaty dorobek twórczy Normalsów stał się inspiracją dla ludzi teatru. Fabularne, obrazowe utwory zespołu uruchomiły reżyserską wyobraźnię. Owocem tego była współpraca Normalsów z Teatrem Muzycznym w Łodzi, który zaprosił ich do realizacji niespotykanego na skalę krajową projektu. Miscenium rockowe „Łajza” (prapremiera w stycznuy 2013 roku) to ich najnowsze dzieło. Oparte na tekstach i muzyce grupy widowisko muzyczno-taneczne wyreżyserowane zostało przez Artura Żymełkę. Spektakl "Łajza" zagrany został dotychczas 25 razy w wielu miastach w Polsce; nie schodzi z afisza Teatru Muzycznego w Łodzi, w którym grany jest każdorazowo dla pełnej sali.

Działalność Normalsów nie ogranicza się do koncertowania i nagrywania albumów (ostatni to "Pokój z widokiem na wojnę"). W latach 2008-2011 zespół co roku organizował trasy koncertowe w Polsce promujące łódzką scenę muzyczną, czyniąc z nich objazdowy festiwal.

Zespół Normalsi tworzą Piotr "Chypis" Pachulski (gitary, wokal), Przemek Wyrwas (gitara basowa) oraz Michał Usdrowski (perkusja)

Wystąpi: Normalsi
Bilety na Normalsi

Wyszukiwane hasła

  • Normalsi Kraków
  • Bilety Normalsi
  • Normalsi Kraków
  • Normalsi Kraków bilety
  • Normalsi bilety Kraków 13.04.2019
  • Bilety Normalsi Klub Zaścianek
  • Koncert w Klub Zaścianek Normalsi
  • Koncert Normalsi bilety
  • Normalsi Klub Zaścianek bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
The Grand Beatbox Battle 2019 - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
The Grand Beatbox Battle 2019
17 minut temu