Sorry Boys „Trasa Miłość 2019" w Wytwórnia - 21.11.2019 - Łódź Czwartek, 21 listopada 2019 | Wytwórnia, Łódź

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 19:00
MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ - Z KARTĄ ZNIŻKOWĄ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne do: 20 listopada 2019 23:59
50.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsce stojące, Dostępne do: 20 listopada 2019 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne do: 20 listopada 2019 23:59
55.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsce stojące, Dostępne do: 20 listopada 2019 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU - Z KARTĄ ZNIŻKOWĄ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne od: 21 listopada 2019 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsce stojące, Dostępne od: 21 listopada 2019 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

Sorry Boys „Trasa Miłość 2019" Czwartek, 21 listopada 2019 / Wytwórnia, Łódź - Opis wydarzenia:

Miłość” to pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. „Miłość” pokazuje oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej i uniwersalnej perspektywy. Portretuje kobiecość uchwyconą w procesie życiowej zmiany i robi to z przytupem. Gościem specjalnym albumu jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w jednym z utworów.

Bela o płycie: „Miłość to najważniejsze słowo świata. Kocham kochać. Na tej płycie jestem piewcą miłości jako Kobieta, jako Matka i Człowiek. Piosenki na nią pisałam w najszczęśliwszym okresie mojego życia. Kobiety, mężczyźni, nasza córka, miasto Warszawa to są bohaterowie, których znam, rozumiem, kocham. I ja, w procesie zmiany, raz jako Bogini Matka, raz jako Carmen. Towarzyszyły mi zapachy Buddy, Biblii i Flamenco oraz filmowa trylogia miłosna Luci Guadagnino. “Miłość” jest najbardziej bezpośrednim z naszych albumów. Jeszcze nigdy moje życie prywatne i zawodowe nie było ze sobą tak nierozerwalnie związane, jak podczas powstawania tej płyty. Po raz pierwszy wszystkie teksty na płytę napisałam w języku polskim. Proces tworzenia muzyki i słów na “Miłość” był wyjątkowo natchniony i radosny. Chciałabym, że w ten sam sposób te piosenki odnalazły swoje miejsce w życiu słuchaczy.”

Po barokowym bogactwie „Romy” zespół zapragnął bardziej przejrzystych piosenkowych form. Jednocześnie na „Miłości” wybrzmiewają smyczki, etniczne cymbały, kalimba czy harfa. Tę nietypową orkiestrę prowadzą gitary i fortepian. „Naszym genialnym muzycznym gościem jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w „Carmen”. Do współpracy zaprosiliśmy także kwartet smyczkowy pod batutą Magdaleny Laskowskiej” – opowiada Bela.

Producentem muzycznym albumu jest Marek Dziedzic. Za miks i mastering odpowiada Rafał Smoleń. Miksem pierwszego singla, „Jesteś Pragnieniem” zajął się Bartosz Dziedzic.

Po rocznej przerwie, którą muzycy poświęcili głównie na pracę nad ww. albumem, Sorry Boys wrócili również do koncertowania i po raz pierwszy nowy materiał w większej dawce zaprezentowali 26 kwietnia br. w Poznaniu podczas SPRING BREAK Showcase Festival & Conference.

W lecie grupę można zobaczyć na wielu festiwalach, natomiast klubowa trasa koncertowa odbędzie się jesienią br. i podczas jej trwania zespół odwiedzi ponad 20 miast.

Wystąpi: Sorry Boys
Bilety na Sorry Boys

Wyszukiwane hasła

  • Sorry Boys Łódź
  • Bilety Sorry Boys
  • Sorry Boys Łódź
  • Sorry Boys Łódź bilety
  • Sorry Boys bilety Łódź 21.11.2019
  • Bilety Sorry Boys Wytwórnia
  • Koncert w Wytwórnia Sorry Boys
  • Koncert Sorry Boys bilety
  • Sorry Boys Wytwórnia bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty