STREFA PLAŻA AGH: BITAMINA, HAPPYSAD w Strefa Plaża AGH - 24.05.2019 - Kraków Piątek, 24 maja 2019 | Strefa Plaża AGH, Kraków

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 18:00

STREFA PLAŻA AGH: BITAMINA, HAPPYSAD Piątek, 24 maja 2019 / Strefa Plaża AGH, Kraków - Opis wydarzenia:

W piątek na Strefie Plaża będziemy mieli prawdziwą mieszankę gatunków muzycznych. Bitamina ze swoimi popowymi kawałkami rozluźni słuchaczy po rockowych brzmieniach Happysad’u. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ zostało jeszcze dwóch artystów, którzy mogą wielu zaskoczyć!

Regulamin imprezy Juwenalia Krakowskie 2019 - Strefa Plaża AGH

UWAGA!
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu normalnego
oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Gotowy wzór do pobrania:
https://docs.google.com/document/d/1KYq5MPX7yBl6b8KZfd09UlvwAiczwW1dsJia2nfWTHM/edit?usp=sharing

***
BITAMINA powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką do nas trafia jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwamy bardzo osobiście.
Rok 2005, obóz aktorski Machulskich. To tutaj krzyżują się drogi Amara i Mateusza, założycieli Bitaminy. Niedługo potem dołącza do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadają sobie do gustu. Nie przeszkadza im to, że Mateusz na co dzień mieszka w Niemczech, gdzie spełnia się jako aktor i reżyser, a Amar z Piotrem wiele czasu poświęcają produkcji ekologicznego sera i warzyw. Tworzą kolektyw, którego działalność nieprzerwanie trwa do dziś.
Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.
Ich pierwszym albumem są „Listy Janusza”, utrzymane w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierające się o jazz, pełne gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazuje się cyfrowo album „Plac Zabaw”. Wywołuje on spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje są motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami. Powstaje instrumentalny album „C” gdzie artyści pokazują swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakują samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw”. Jest to album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko.
Dyskografia:
Listy Janusza (DIGI/CD 2013) (self release/Bandcamp)
Plac Zabaw (DIGI 2014) (self release/Bandcamp)
Plac Zabaw (CD/LP 2016) (Astigmatic Records)
C (DIGI/CD 2016) (Kalejdoskop Records)
Kawalerka (DIGI/CD/LP 2017) (Kalejdoskop Records)
Linki:
bitamina.bandcamp.com
facebook.com/TheBitaminaC
www.youtube.com/user/TheBitaminaC/videos
kalejdoskoprecords.com

***
HAPPYSAD powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie około 1000 koncertów w całym kraju, 5 złotych płyt i dwie platynowe oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. Happysad znany jest z takich utworów jak "Taką wodą być", "Łydka", "W piwnicy u dziadka", "Mów mi dobrze", "Zanim pójdę".
Najnowsza płyta zespołu „Ciało obce” ukazała się 10 lutego 2017 r, a albumowi towarzyszy 10 wideoklipów zrobionych przez ekipę SKY Piastowskie. O nowym materiale muzycy mówią: „Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku”.

Na koncercie zespół nie zapomni też o starszych utworach. Oprócz tych z płyty "Ciało Obce", na pewno zaproponuje zestaw piosenek bardzo dobrze znanych fanom.


Wystąpi: Happysad
Bilety na Happysad Wystąpi: Bitamina
Bilety na Bitamina

Wyszukiwane hasła

 • Happysad Kraków
 • Bilety Happysad
 • Happysad Kraków
 • Happysad Kraków bilety
 • Happysad bilety Kraków 24.05.2019
 • Bilety Happysad Strefa Plaża AGH
 • Koncert w Strefa Plaża AGH Happysad
 • Koncert Happysad bilety
 • Happysad Strefa Plaża AGH bilety
 • Bitamina Kraków
 • Bilety Bitamina
 • Bitamina Kraków
 • Bitamina Kraków bilety
 • Bitamina bilety Kraków 24.05.2019
 • Bilety Bitamina Strefa Plaża AGH
 • Koncert w Strefa Plaża AGH Bitamina
 • Koncert Bitamina bilety
 • Bitamina Strefa Plaża AGH bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Mazolewski/Porter - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Mazolewski/Porter
2 minuty temu