#studiowsieci / Renata Przemyk - Akustik Kwartet / Klub Studio w Klub Studio - 10.07.2020 - Kraków Piątek, 10 lipca 2020 | Klub Studio, Kraków

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 19:00
BILET WSTĘPU - PRZEDSPRZEDAŻ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Bilet dla jednej osoby, Dostępne od: 15 czerwca 2020 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 


BILET WSTĘPU - ULGOWY - WYMAGANA WAŻNA LEGITYMACJA AGH TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Bilet dla jednej osoby, weryfikacja legitymacji AGH przy wejściu na wydarzenie., Dostępne od: 15 czerwca 2020 00:00
Obecnie niedostępne
 
 
 

#studiowsieci / Renata Przemyk - Akustik Kwartet / Klub Studio Piątek, 10 lipca 2020 / Klub Studio, Kraków - Opis wydarzenia:

Nowy termin wydarzenia: 10.07.2020

Poniżej oświadczenie zespołu:

Kochani ❤️ Jesteśmy zmuszeni przełożyć jutrzejszy koncert w Krakowie, z powodu wypadku jednego z muzyków. Dobra wiadomość jest taka, że w porozumieniu z organizatorem udało nam się ustalić nowy termin koncertu na 10 lipca, a do tego czasu poparzona ręka na pewno się zagoi.


Fundacja Studentów i Absolwentów AGH Academica wraz z URSS AGH - Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH przedstawiają projekt #studiowsieci!

Swoja działalność po 8 latach zakończy JMR prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka!

Specjalnie na jego cześć, w ramach podziękowań od studentów 19 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert w wykonaniu Renata Przemyk.

Wydarzenie będzie podziękowaniem studentów dla JM Rektora AGH prof. dra hab. inż. Tadeusza Słomki za 8 lat współpracy z studentami.

Całość transmitowana w serwisie YouTube - link do transmisji pojawi się 30 minut przed startem wydarzenia w social mediach klubu Studio.

Renata Przemyk Akustik Kwartet to projekt akustyczny w składzie: Renata Przemyk – wokal, instrumenty perkusyjne, Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna, Grzegorz Palka – gitara akustyczna, Jacek Bielecki – wiolonczela.

Intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej.

www.renataprzemyk.art.pl

www.facebook.com/renataprzemyk

www.instagram.com/renataprzemykofficial

Więcej informacji:

www.klubstudio.pl/studiowsieci

www.facebook.com/klub.studio

www.academica.org.pl/wspierajkulture

Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty