Kataklysm / Hypocrisy „Death is just the beginning…” Czwartek, 25 października 2018 / Zaklęte Rewiry, Wrocław

godzina rozpoczęcia: 19:30 |
MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ
miejsce stojące, Dostępne do: 24 października 2018 23:59
95.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce stojące, Dostępne do: 24 października 2018 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU
miejsce stojące, Dostępne od: 25 października 2018 00:00
100.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
miejsce stojące, Dostępne od: 25 października 2018 00:00

Kataklysm / Hypocrisy „Death is just the beginning…” Czwartek, 25 października 2018 / Zaklęte Rewiry, Wrocław - Opis wydarzenia:

Takiej death metalowej bomby w Polsce dawno nie było! Już 25 października na jedynym koncer-cie w kraju, we wrocławskich Zaklętych Rewirach, zagrają giganci gatunku - KATAKLYSM i HY-POCRISY w ramach trasy „Death is just the beginning” odwiedzą Europę! Kanadyjczycy przyjadą do nas promować swoje nadchodzące wydawnictwo „Meditations”, na które fani czekali 3 lata od ostatniej płyty. Jako support zagra niemiecka kapela The Spirit.

KATAKLYSM / HYPOCRISY „Death is just the beginning…”
+ special guest: THE SPIRIT

25.10.2018 / g.19:30
Zaklęte Rewiry / Wrocław

KATAKLYSM (Kanada, Nuclear Blast Records) - death metal

Kanadyjscy death metalowcy na scenie działają już od 1991 roku. Z oryginalnego składu do dziś na scenie brylują już tylko wokalista Maurizio Iacono oraz gitarzysta Jean-Francois Dagenais. Od lat związani z wytwórnią Nuclear Blast Records, dotychczas zgromadzili w swojej dyskografii 12 al-bumów studyjnych, 1 kompilację, 1 album koncertowy, 2 minialbumy i 3 dema. Przez prawie 30 lat działalności zdążyli objechać cały świat, grając koncerty w towarzystwie tak uznanych marek jak chociażby Behemoth, Dimmu Borgir, Unearth czy Morbid Angel. Przez ponad ćwierć wieku przy-tłoczyli świat potężnym death metalem. Od dnia powstania czerpali inspiracje we wszystkim, od starożytnej, ludzkiej historii po podstawowe instynkty otaczające śmiertelne emocje. Częścią tego, co utrzymuje ten band od lat na topie i pozwala im się ciągle rozwijać jest niesamowita zdolność do odkrywania najciemniejszych przepaści i najbardziej zawiłych ścieżek cielesnej natury poprzez mu-zykę. Tym razem postanowili uwiecznić swoje ostatnie inspiracje na albumie „Meditations”, który ukaże się już 1 czerwca tego roku nakładem Nuclear Blast Records, a jesienna trasa „Death is just the beginning…” to najlepsza okazja sprawdzić po raz pierwszy jak nowości wypadają na żywo!

FFO: Hypocrisy, Ex Deo, Six Feet Under, Vader, Aborted, Cannibal Corpse, Krisiun, Malevolent Creation, Dying Fetus

http://kataklysm.ca

https://www.facebook.com/kataklysm/

HYPOCRISY (Szwecja, Nuclear Blast Records) - death metal

Przygoda szwedzkich death metalowców rozpoczęła się w 1990 roku z inicjatywy Petera Tägtgre-na (znanego z występów w takich grupach jak Pain, Bloodbath, Malevolent Creation czy Marduk). Po 2 latach działalności pod nazwą Seditious, muzycy zmienili nazwę na Hypocrisy i tak funkcjonu-ją do dziś. Na koncie mają 12 albumów studyjnych, wydawanych od początku przez Nuclear Blast Records, 4 minialbumy, 1 kompilację, 2 dema i splity z takimi zespołami jak Meshuggah, Ka-taklysm i Disbelief. Koncertowali po całym świecie m.in. z Cannibal Corpse, Carpathian Forest, Exhumed, Dimmu Borgir, Children of Bodom czy też Fear Factory, Suffocation i Decapitated. Mu-zyka zespołu ewoluowała na przestrzeni lat z tradycyjnego death metalu w kierunku melodyjnego death metalu. Pierwsze albumy nawiązywały do zagadnień satanizmu i antychrześcijanizmu, a późniejsze skupiły się na zjawiskach paranormalnych, przemocy czy uzależnieniach. Po 5 latach powrócą do Polski w doborowym towarzystwie Kataklysm, na wspólnej trasie „Death is just the beginning…”!

FFO: Kataklysm, Bloodbath, At the Gates, Unleashed, Dismember, Dark Tranquillity, Vader, Grave, Belphegor, Amon Amarth, Behemoth, Cannibal Corpse

http://www.hypocrisy.cc

https://www.facebook.com/hypocrisy/

THE SPIRIT (Niemcy) - black metal, death metal

https://www.facebook.com/thespiritband/

https://thespiritmetal.bandcamp.com/releases


Podane godziny rozpoczęcia są przybliżone i mogą ulec zmianie.

Wystąpi: Kataklysm Hypocrisy
Zobacz więcej
Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami!
kontakt@ticketclub.pl
Twój koszyk jest pusty

Inne wydarzenia z : Zaklęte Rewiry

23.11.2018 | Bilety od 64 PLN
Smolik / Kev Fox - Qu...
Zaklęte Rewiry, Wrocław
15.11.2018 | Bilety od 110 PLN
Peter Hook & the Light
Zaklęte Rewiry, Wrocław
Lista wszystkich wydarzeń i miejsc Zobacz!
Król - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Król
minutę temu