BOKKA w Wytwórnia - 22.11.2018 - Łódź Czwartek, 22 listopada 2018 / Wytwórnia, Łódź

godzina rozpoczęcia: 19:00 / godzina otwarcia bramek: 18:00
BILETY - Z KARTĄ ZNIŻKOWĄ WYTWÓRNI TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsca stojące, Dostępne do: 22 listopada 2018 23:00
40.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsca stojące, Dostępne do: 22 listopada 2018 23:00


BILETY - NORMALNY TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsca stojące, Dostępne do: 22 listopada 2018 23:00
45.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsca stojące, Dostępne do: 22 listopada 2018 23:00

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami!
kontakt@ticketclub.pl
Bądź na bieżąco! Polub nas na Facebooku!

BOKKA Czwartek, 22 listopada 2018 / Wytwórnia, Łódź - Opis wydarzenia:

Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie alternatywnej nie tylko ze względu na to, że nie wiadomo kim są. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści o tytule BOKKA - opowieści o zespole, który nie potrzebował imion i nazwisk, by stworzyć unikatową - nie tylko w skali rodzimego rynku - tożsamość.

Pojawili się niemal znikąd za sprawą zaprezentowanego w 2013 roku numeru "Town Of Strangers", który następnie znalazł się na ich długogrającym debiucie, a po drodze narobił szumu wśród rodzimych i zagranicznych dziennikarzy. Od tego momentu BOKKA stała się nowym, jasnym punktem na mapie wschodzących polskich zespołów.

Pierwszej płycie zamaskowanej formacji nie szczędzono zachwytów zarówno w kraju, jak i za granicą - wystarczy wspomnieć o pochlebnej recenzji od Pitchforka, jednego z najważniejszych opiniotwórczych portali muzycznych świata. Niebanalne podejście zarówno do własnego wizerunku, jak i do tworzenia muzyki (czego najlepszym dowodem jest wykorzystywanie nietuzinkowego, często składającego się z przypadkowych przedmiotów instrumentarium) szybko stało się znakiem rozpoznawczym BOKKI - grupy, której potencjał błyskawicznie dostrzeżono poza granicami ojczyzny. Po wyprzedanej trasie koncertowej oraz zagraniu na największych krajowych festiwalach, zespół wystąpił na scenach najważniejszych imprez w Europie, m.in. brytyjskiego The Great Escape, czeskiego Colours of Ostrava, niemieckiego Reeperbahn czy holenderskiego Eurosonic, a następnie w klubach w Brukseli, Pradze czy Budapeszcie.

W 2015 roku BOKKA zaprezentowała swój drugi album. Krążek "Dont Kiss And Tell" powtórzył sukces poprzednika - płyta otrzymała nominację w kategorii Album roku elektronika i alternatywa w plebiscycie Fryderyków. Z nowym materiałem zespół zagrał koncerty zarówno w Polsce, jak i za granicą. Promocji krążka towarzyszyła nietuzinkowa akcja - zespół stworzył aplikację-grę "BOKKA", dzięki której fani zbierając gwiazdy w kosmosie mogli odblokowywać kolejne części "Too Far, Too Close" - utworu zamykającego drugi album. Gra jest nadal dostępna do darmowego ściągnięcia na smartfony i tablety.

Konsekwentnie trzymając się anonimowego, tajemniczego wizerunku i nieoczywistego podejścia do tworzenia oraz promowania swojej muzyki, BOKKA stała się jednym z najbardziej popularnych zespołów polskiej sceny alternatywnej.

Rok 2017 formacja spędziła na pracy nad nową płytą. "Life On Planet B", trzeci album w dorobku zespołu, ukazał się 20 kwietnia 2018 roku. Materiał powstał we współpracy z Danielem Walczakiem, który stał się współproducentem wydawnictwa, a wcześniej czuwał nad nagrywaniem m.in. płyt Curly Heads, Dawida Podsiadło czy Grzegorza Hyżego. Album nagrywano w Little Studio w Konstancinie oraz w prestiżowym Custom 34 Studio w Gdańsku. Za miks materiału odpowiada Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół, który zwraca uwagę na pozytywną atmosferę w czasie sesji nagraniowych oraz świetne warunki do pracy. Płyta została zmasterowana w studiu Stardelta w Wielkiej Brytanii, a promują ją utwory "In Love With the Dead Man" oraz "Paper Fuse"


Wystąpi: Bokka
Bilety na Bokka

Wyszukiwane hasła

  • Bokka Łódź
  • Bilety Bokka
  • Bokka Łódź
  • Bokka Łódź bilety
  • Bokka bilety Łódź 22.11.2018
  • Bilety Bokka Wytwórnia
  • Koncert w Wytwórnia Bokka
  • Koncert Bokka bilety
  • Bokka Wytwórnia bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
LADY PANK - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
LADY PANK
50 minut temu