Sosnowski „The Hand Luggage Studio" w Klub Gwarek - 02.12.2018 - Kraków Niedziela, 02 grudnia 2018 / Klub Gwarek, Kraków

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 19:00
MIEJSCA SIEDZĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsca siedzące nienumerowane, Dostępne do: 01 grudnia 2018 23:59
25.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsca siedzące nienumerowane, Dostępne do: 01 grudnia 2018 23:59


MIEJSCA SIEDZĄCE - W DNIU KONCERTU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsca siedzące nienumerowane, Dostępne od: 02 grudnia 2018 00:00
35.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsca siedzące nienumerowane, Dostępne od: 02 grudnia 2018 00:00

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami!
kontakt@ticketclub.pl
Bądź na bieżąco! Polub nas na Facebooku!

Sosnowski „The Hand Luggage Studio" Niedziela, 02 grudnia 2018 / Klub Gwarek, Kraków - Opis wydarzenia:

Zaczęło się od premiery singla Where Do We Go w audycji Piotra Metza w radiowej Trójce. Potem Piotr Stelmach powiedział o nim m.in., że „jak się słyszy po raz pierwszy jego głos, to można się przewrócić z wrażenia”, zapraszając go dwukrotnie na wywiad do studia Polskiego Radia. Wojciech Mann zagrał jego piosenkę na dowód, że są polscy artyści, którzy mu się podobają, a Piotr Kaczkowski obiecał mu na antenie trzy miejsca na nowej składance Minimax.pl. Potem poszło już szybko: piosenka dnia, płyta tygodnia, debiut na kultowej Liście Przebojów Trójki.

Ale nie tylko warszawscy dziennikarze z Myśliwieckiej zainteresowali się tym szalonym artystą, który w wieku 35 lat postanowił zadebiutować, wydając płytę na własną rękę. W lokalnym oddziale Radia Plus Gryfice redaktor Mariusz Karniejew natrafił na muzykę Sosnowskiego w Internecie. Postanowił zaproponować jego utwór do poczekalni listy przebojów wszech czasów, którą prowadzi. Niespełna trzy miesiące później, jedna z piosenek Sosnowskiego znalazła się na 1. miejscu tej listy, co do tej pory nie udało się żadnemu innemu polskiemu artyście. Tydzień później jego drugi utwór pobił kolejny rekord - wskoczył na 1. miejsce listy, jako pierwsze nagranie zaśpiewane w języku polskim w historii tej audycji.

Kilka jego utworów opublikowanych na kanale YouTube w kilka miesięcy osiągnęło łącznie ponad 50 000 wyświetleń, bez żadnej wielkiej promocji, billboardów, pozycjonowania - rozprzestrzeniając się metodą pantoflową.

Lada moment, 7 września, Sosnowski wydaje debiutancką płytę i sam jest ciekawy, co z tego wyniknie. Płytę promuje singiel zatytułowany "Głową w dół" - numer 2. na krążku.

Kilka słów o Sosnowskim

Sosnowski (Bart Sosnowski) urodził się i mieszka w Warszawie. Robił w życiu różne rzeczy. Sprzedawał fortepiany, pracował w muzeum, pakował paczki, grał do kotleta, a przez chwilę nawet spawał. Przez cały ten czas towarzyszyła mu gitara. Żeby było bardziej abstrakcyjnie - z wykształcenia jest oboistą. Po latach komponowania dla innych, postanowił napisać coś dla siebie. I wykrzyczeć światu, kim naprawdę jest.

Jego debiutancka płyta została zarejestrowana w całości na sprzęcie, który mieści się w jednej torbie podróżnej - stąd jej nazwa: "The Hand Luggage Studio”. To mieszanina wpadającego w ucho, energetycznego roots rocka, bluesa, bluegrassu z elementami country. Przez swój zachrypnięty, charakterystyczny wokal, Sosnowski bywa porównywany m.in. do Toma Waitsa lub Joe Cockera.

O swojej muzyce mówi: Moje piosenki to lek na wszystko z czym sobie w życiu nie radzę. Czasem chce się coś po prostu wykrzyczeć. Niezależnie od tego, czy to ból, czy radość.

Wystąpi: Sosnowski
Bilety na Sosnowski

Wyszukiwane hasła

  • Sosnowski Kraków
  • Bilety Sosnowski
  • Sosnowski Kraków
  • Sosnowski Kraków bilety
  • Sosnowski bilety Kraków 02.12.2018
  • Bilety Sosnowski Klub Gwarek
  • Koncert w Klub Gwarek Sosnowski
  • Koncert Sosnowski bilety
  • Sosnowski Klub Gwarek bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty