Takida, Smash Into Pieces, Writing the Future w Klub Zaścianek - 04.12.2018 - Kraków Wtorek, 04 grudnia 2018 / Klub Zaścianek, Kraków

godzina rozpoczęcia: 20:00 / godzina otwarcia bramek: 19:00
MIEJSCE STOJĄCE - PRZEDSPRZEDAŻ TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsca stojące, Dostępne do: 03 grudnia 2018 23:59
70.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsca stojące, Dostępne do: 03 grudnia 2018 23:59


MIEJSCE STOJĄCE - W DNIU KONCERTU TicketClub.pl - Bilety - Informacje
Miejsca stojące, Dostępne od: 04 grudnia 2018 00:00
90.00 PLN
Wybierz liczbę biletów:
Miejsca stojące, Dostępne od: 04 grudnia 2018 00:00

Potrzebujesz pomocy ?
Skontaktuj się z nami!
kontakt@ticketclub.pl
Bądź na bieżąco! Polub nas na Facebooku!

Takida, Smash Into Pieces, Writing the Future Wtorek, 04 grudnia 2018 / Klub Zaścianek, Kraków - Opis wydarzenia:

TAKIDA: Większość zespołów wcześniej lub później wydaje „ten” album. Ten, który zabiera ich na wyższy poziom, otwiera nową drogę. Ten, którym chcą się pochwalić całemu światu i wszystkim dokoła, bo są z niego naprawdę dumni. Ten, który rozziewa wszelkie wątpliwości.

„A Perfect World” to właśnie ten album.

„Odczuwamy wielką dumę” przyznaje wokalista oraz autor tekstów Robert Pettersson. „Nigdy nie czuliśmy tak wiele pozytywnych emocji przy nagrywaniu i myślę że udało nam się to odzwierciedlić na samej płycie”.

To też nie tak, że chłopaki z zespołu Takida wstydzą się poprzednich albumów. Powstały 17 lat temu, w malutkim mieście Ange w północnej Szwecji, są aktualnie jednym z najlepiej sprzedających się Skandynawskich zespołów. Inspiracją dla nazwy zespołu jest postać Gohei Takeda pochodząca z japońskiej serii anime Nagarebishi Gin. W 2003 roku ukazał się ich debiut „…Make You Breathe”. Przełom nastąpił rok później wraz z hitowym singlem „Curly Sue”, a od 2009 roku zespół ma status headlinera w swej ojczyźnie, wyprzedając kluby, teatry i hale dla wiernych fanów.

Do 2014 roku Takida wydała 5 albumów studyjnych i jedną kompilację gatunku "best of". Zagrali również bardzo udaną współdzieloną klubową trasę koncertową po całej Europie. Jednak pomimo tego, dalej czuli że ten najlepszy, przełomowy album w karierze jeszcze nie ujrzał światła dziennego. „A Perfect World” wyraźnie dominuje nad poprzednimi dokonaniami grupy, być może to nawet lepiej że musieliśmy na niego czekać kilka lat.

„Teraz jesteśmy gotowi” mówi Robert Pettersson.

Mówi z całym przekonaniem i wiarą w swoje słowa. Każdy, kto posłucha „A Perfect World” zrozumie dlaczego.

https://www.facebook.com/takidamusic/ https://www.youtube.com/user/TakidaVEVO https://www.instagram.com/takidamusic/?hl=sv https://twitter.com/smashintopieces

SMASH INTO PIECES: Jeden z najbardziej intrygujących, mrocznych i wybuchowych Skandynawskich zespołów – Smash Into Pieces (znani również jako SIP lub po prostu Smash), z ich liderem znanym jako „The Apocalypse DJ” zostali docenieni przez publikę zarówno na żywo jak i w social mediach.

Z pozoru niemożliwe skoki, ruchy rodem prosto z parkouru, dzikie tańce, chęć codziennego ratowania świata to tylko jedne z wielu codziennych zwyczajów The Apocalypse DJ.

Teraz alternatywno rockowy kwartet ze Szwecji wystąpi jako część europejskiej trasy wraz z zespołami Takida i Writing The Future.

https://www.facebook.com/SmashIntoPieces/ https://www.youtube.com/user/SmashIntoPiecesVEVO https://www.instagram.com/smashintopiecesofficial/ https://twitter.com/smashintopieces

WRITING THE FUTURE: Uznawani za jeden z najbardziej obiecujących i dobrze rokujących metalcore’wych zespołów w Szwecji. Mimo niewielkiego stażu na muzycznej scenie, udało im się zagrać z różnymi zespołami dużego formatu, napisać i wydać wiele utworów oraz klipów.

EPka zatytułowana „Reason”

Powstający album „Suffer in Silence”

Album został nagrany i wyprodukowany w Studio Fredman i Studio Rosell (Dead by April).

Writing The Future dostarcza na żywo o wiele więcej emocji niż na zwykłej płycie. Szwedzka gazeta muzyczna „Rockbladet” wspomniała o nich już 3 razy.

https://www.facebook.com/writingthefuture/ https://www.youtube.com/user/writingthefutureband https://www.instagram.com/writingthefuture/

Wystąpi: Takida
Bilety na Takida

Wyszukiwane hasła

  • Takida Kraków
  • Bilety Takida
  • Takida Kraków
  • Takida Kraków bilety
  • Takida bilety Kraków 04.12.2018
  • Bilety Takida Klub Zaścianek
  • Koncert w Klub Zaścianek Takida
  • Koncert Takida bilety
  • Takida Klub Zaścianek bilety
Zobacz więcej
Twój koszyk jest pusty
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varius Manx & Kasia Stankiewicz
26 minut temu