Rafał Pacześ - bilety

Rafał Pacześ

Rafał Pacześ to polski stand-uper, komik, a także aktor drugoplanowy. Pochodzi z Łodzi i właśnie to miasto jest często obiektem jego żartów. W swojej działalności daje 200% z siebie – każdy jego program dopracowany jest w najmniejszym calu.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Rafał Pacześ – działalność zawodowa

Swoją działalność ze stand-upem rozpoczął w sierpniu 2016 roku, jako właściciel King of Entertainment. W rankingu stworzonym przez serwis ASZdziennik uplasował się w pierwszej 10 najlepszych polskich stand-uperów. Może pochwalić się ponad 5 mln odsłonami filmów na YouTube. Poza działalnością filmową i stand-upową zajmuje się również tworzeniem felietonów w miesięczniku „Głos Mordoru”.

Chciałbyś zobaczyć jego występ na żywo? Kup bilety na Rafał Pacześ już dziś!

Początki Rafał Pacześ

Rafał Pacześ w 2015 roku ukończył Politechnikę Łódzką na kierunku Zarządzanie MiŚP, gdzie zdobył tytuł licencjata. Jego kariera naukowa obejmowała również studia zaoczne na Cosunusiea. Debiut na scenie miał w 2012 roku, kiedy to wystąpił na łódzkiej scenie podczas festiwalu Łóska. Przez pierwsze półtora roku swojej artystycznej działalności występował na łódzkich open mike’ach, które współorganizował, a w późniejszym czasie również je prowadził. W swojej karierze zawodowej może pochwalić się udziałem w nagraniach stand-upu dla Comedy Central – jego występy były dostępne również na antenach innych polskich stacji telewizyjnych. Ważnym wydarzeniem w jego karierze był występ na stand-upowej scenie programu „Kuba Wojewódzki Show”. Istotnym momentem w jego karierze było również prowadzenie Gali muzyki rozrywkowej i jazzu Fryderyki 2019, wraz z Magdą Mołek, która odbyła się 9 marca 2019 roku.

Pełno wymiarowe programy Rafał Pacześ

  • 2016/2017: „Zaczynam rozumieć”
  • 2017/2018: „Bang”
  • 2018: „Puder do cery zimnej"
  • 2019: "Zoba Co Jes"

Nagrody Rafał Pacześ

Na swoim koncie Rafał Pacześ ma kilka ważnych osiągnięć. Podczas łódzkiego festiwalu Łóska zdobył pierwszą nagrodę na otwartej scenie w kategorii Łach – czyli łatwość abstrakcyjnego czarowania humorem. Ponadto, został Półfinalistą Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów Amatorskich PAKA oraz Finalistą Polskiej Ligi Stand-Upu.

Kup bilety na Rafał Pacześ już dziś!

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
21 minutes ago