Koncerty Warszawa - bilety

Koncerty Warszawa

Warszawa to stolica Polski, każdego roku przyciąga miliony turystów z kraju i zza granicy. Miasto to jest miejscem, gdzie możemy oglądać wiele wspaniałych zabytków, które zostały odbudowane po wojnie. Można spacerować po przepięknych zaułkach, historycznych ulicach i placach, odwiedzać galerie, teatry, ciekawe muzea i chodzić na ciekawe wydarzenia kulturalne. Bilety na koncerty w Warszawie to znakomity sposób na miłą rozrywkę.


Koncerty :

Przedwojenna Warszawa uważana była za jedną z najelegantszych stolic Europy, podczas wojny została prawie doszczętnie zniszczona. Odbudowywano ją ze zgliszczy, ze szczególną starannością ponownie wniesiono Stare Miasto, które zostało wpisane na listę UNESCO. Podziwiać tu można Zamek Królewski, który kryje cenne dzieła sztuki, takie jak np. obrazy Canaletta i Bacciarellego. Warszawa tętni bogatym życiem, przybywają tu politycy i najsławniejsze postacie świata nauki i show-biznesu. Codziennie odbywają się ważne spotkania, recitale, wernisaże i spotkania z artystami oraz pisarzami.

Warto pamiętać, że w ciepłym sezonie władze miasta organizują ciekawe koncerty plenerowe. Wstęp na takie wydarzenia jest zwykle bezpłatny. Zapraszane są najlepsze zespoły z Polski i ze świata.

Bilety na koncerty w Warszawie

W 2017 roku do Warszawy przyjechało prawie 25 milionów gości, najwięcej turystów przybywa tu na krótkie wizyty ( na weekend i jednodniowe). Miasto proponuje atrakcje i niezapomniane wrażenia, warto wiedzieć, że znajduje się tu Filharmonia Narodowa. Najważniejsze i największe koncerty odbywają się w Sali Kongresowej, na służewieckim torze wyścigów konnych na Stadionie Narodowym, w hali Torwar i na lotnisku na Bemowie, mniejsze wydarzenia – w teatrach. Do Warszawy na znane festiwale i koncerty przyjeżdżają melomani z różnych krajów. Największe imprezy muzyczne Warszawy to: Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, Jazz Jamboree, Festiwal Muzyki Dawnej, Warsaw Summer Jazz Days, Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki, Festiwal Mozartowski.

Zdobądź bilety na koncerty w Warszawie!

Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II - zdjęcie główne wydarzenia

Fan kupił bilet na
Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej 2024 - Dzień II
14 minut temu