Klub Kwadrat

Klub Kwadrat to klub zlokalizowany w Krakowie, przy ul. Skarżyńskiego. Wśród studenckiej społeczności znany jest również z nazwy Studenckie Centrum Kultury Kwadrat.

Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków
http://klubkwadrat.pl

Koncerty :

Wydarzenia w Klub Kwadrat

Klub Kwadrat zyskuje coraz większą popularność wśród krakowskich studentów ale nie tylko. Powstał kilkanaście lat temu z myślą właśnie o studenckiej społeczności. Jest to klub działający przy Politechnice Krakowskiej. W jego wnętrzach zdecydowanie przeważa studencki klimat, jednak obiekt idealnie sprawdza się również podczas organizacji eventów firmowych, bankietów i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Na scenie klubu występują gwiazdy różnych gatunków muzycznych – z pewnością każdy słuchacz znajdzie dla siebie coś odpowiedniego! Nie musza się Państwo obawiać jakości imprezy – dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu i oświetleniu będącego w dyspozycji klubu – każde wydarzenie organizowane jest na najwyższym poziomie.

Koncerty w Klub Kwadrat

Na scenie muzycznej Klubu Kwadrat wystąpiło wiele znanych gwiazd takich jak T-Love, IRA, Homo Twist, Zimo, KSU, Happysad, Kazka, DakhaBrakha, Bitamina, Morcheeba, Haken, Alestorm, Tommy Cash, Bedoes i wielu innych. Podczas wszelkiego rodzaju wieczorów studenckich organizowane są również występy kabaretowe czy też stand-upy, których humorystyczne podejście zmienia spojrzenie na świat na kolejne kilkanaście dni! Nie może Cię zabraknąć na kolejnym koncercie!

Bilety Klub Kwadrat

uwielbiasz studenckie klimaty choć czasy studiów już dawno za Tobą? W Klubie Kwadrat znajdzie się miejsce dla Ciebie oraz Twoich znajomych! Wystarczy, iż zapoznasz się z kalendarium wydarzeń w serwisie TicketClub.pl i kupisz bilety, bez konieczności wychodzenia z domu! Niezapomniane wrażenia, dobra muzyka i smaczne dodatki czekają na Ciebie! Nie przegap momentu!

grandson - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
grandson
47 minutes ago