Klub Stodoła

Klub Stodoła w dużej mierze powstał dzięki braciom radzieckim. Zlokalizowany jest w Warszawie, przy ul. Batorego. Cieszy się ogromną popularnością z uwagi na organizowane ciekawe wydarzenia kulturalne ale też wyjątkowy klimat miejsca.

Batorego 10, 02-591 Warszawa
https://stodola.pl

Koncerty :

Wydarzenia w Klub Stodoła

Wracając do powstania klubu należy wspomnieć, że z inicjatywy Józefa Stalina w samym sercu stolicy wybudowany został Pałac Kultury i Nauki. W pobliskiej drewnianej stołówce pracowników budujących PKiN rozpoczęły się wieczorki taneczno-kabaretowe. To one zapoczątkowały legendarną Stodołę – Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej. Oficjalnie klub został otwarty w 1956 roku, jednak aż do 1972 roku szukali swojego miejsca. Wielokrotnie zmieniali lokalizację aż po 16 latach trafili na obecne miejsce. Od samego początku w klubie rozwijała się muzyka jazzowa. Już pod koniec lat 50 odbyły się pierwsze edycje festiwali jazzowych w Europie – Jazz Jamboree. Zmieniające się nastroje w kraju, nie tylko te polityczne, sprawiły, że w Stodole pojawił się również polski rock. To tutaj pierwsze kroki stawiał zespół Perfect, próby organizował Oddział Zamkniety, Kult czy Manam. Na scenie Stodoły wystąpiły również gwiazdy zagraniczne jak HIM, Katy Perry, czy też One Republic.

Koncerty w Klub Stodoła

Klub w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością. W obiekcie organizowane są liczne koncerty. Tylko w ostatnim czasie na deskach sceny wystąpili artyści tacy, jak: Lao Che, Sonbird, Abradab, Lil Xan, Kazka, Marcelina, Kult, Good Charlotte, Rival Sons i wielu innych! Klub ma już szczegółowy plan wydarzeń na najbliższe tygodnie – sprawdź kalendarium oraz nie przegap swoich ulubionych koncertów.

Bilety Klub Stodoła

Nie może Cię zabraknąć na kolejnym koncercie w Klubie Stodoła. Bilety kupisz w serwisie TicketClub.pl! Sprawdzisz tam również wszelkie informacje na temat planowanych wydarzeń oraz występujących artystów! Nie czekaj – działaj już dziś.