BBNO$ w Palladium - 29.03.2023 - Warszawa Wednesday, 29 March 2023 | Palladium, Warszawa

/ opening hour: 6 p.m.
MIEJSCE STOJĄCE - BILET TicketClub.pl - Bilety - Informacje
miejsce stojące, Dostępne do: 29 March 2023 13:00
110.00 PLN
Choose the number of tickets:
miejsce stojące, Dostępne do: 29 March 2023 13:00

BBNO$ Wednesday, 29 March 2023 / Palladium, Warszawa - Event description:

BBNO$ - ROZKRĘCI W POLSCE PRAWDZIWĄ IMPREZĘ!

29.03.2023 – WARSZAWA – PALLADIUM

support: Franek Warzywa & Młody Budda

Urodzony i wychowany w Vancouver, uczący się z domu - Alex Gumuchian o pseudonimie artystycznym BBNO$ od zawsze miał dryg do robienia wszystkiego inaczej.

W 2014 roku na pierwszym roku w college’u poznał nowych znajomych i razem założyli interdyscyplinarny kolektyw, który wstrząsnął lokalną sceną muzyczną a także światem mody.

Po rozwiązaniu grupy, BBNO$ kontynuował zdobywanie edukacji w dziedzinie kinezjologii na prestiżowym University of British Columbia, w wolnym czasie szlifując swoje muzyczne umiejętności. W 2017, w trakcie swojej pierwszej wyprzedanej trasy w Chinach, zdobył międzynarodowy fanbase. Od tamtej pory, 24-latek, ugruntował swoje muzyczne dziedzictwo, jako jeden z najbardziej innowacyjnych i progresywnych niezależnych artystów hip-hopowych i nic nie wskazuje na to, żeby miał zwalniać tempa.

Dorastając i ucząc się z domu wraz ze swoim bratem fotografem oraz siostrą-naukowcem, BBNO$ od samego początku podchodził w metodyczny sposób do swojej twórczości i przedsiębiorczości. Długo przed rozpoczęciem tworzenia muzyki, BBNO$ wymyślał nowe i oryginalne sposoby na odnoszenie sukcesów zarówno w grach komputerowych, jak i w szkole. Po pierwszej styczności z hip-hopem, w końcu był w stanie nakierować swoją pomysłowość na budowanie swojej pozycji, jako artysty. Zaczynał od Soundcloud’a oraz wspierał społeczność podobnie myślących artystów. W ten sposób nawiązał długotrwałą artystyczną relację z Yung Gravy oraz z innymi twórcami z Youtube’a.

Po ukończeniu studiów, z 4 międzynarodowymi trasami i 2 albumami na swoim koncie, BBNO$ jest gotów wznieść swoją karierę na jeszcze wyższy poziom. Poza swoim ostatnim singlem Lalala oraz rekordową ilością streamów (44 miliony w ciągu miesiąca), artysta wydał swój trzeci album i pod koniec sierpnia wyruszył w trasę koncertową po Ameryce Północnej.

Od czasu debiutu w 2016 roku zgromadził łącznie ponad 350 milionów odtworzeń na całym świecie. Historia BBNO$ jest znakomitym przykładem jak duży potencjał ma autoreklama. Jego ogromna zawziętość połączona z niespotykaną kreatywnością i charyzmą udowadniają, że na przepełnionym rynku muzycznym nadal jest miejsce dla niezależnych i wyznaczających nowe granice artystów.

Więcej informacji na stronie artysty https://bbnomula.com oraz https://www.livenation.pl/ FOLLOW BBNO$:INSTAGRAM / YOUTUBE / TWITTER / FACEBOOK / TIK TOK / SPOTIFY /

Artist: bbno$
Bilety na bbno$

Wyszukiwane hasła

 • bbno$ Warszawa
 • Bilety bbno$
 • bbno$ Warszawa
 • bbno$ Warszawa bilety
 • bbno$ bilety Warszawa 29.03.2023
 • Bilety bbno$ Palladium
 • Koncert w Palladium bbno$
 • Koncert bbno$ bilety
 • bbno$ Palladium bilety
Add to calendar Show on map
Add to Ticket Alert
More
Buy a collector’s ticket:
Bilety kolekcjonerskie - BBNO$
How to buy a tickets?
 1. Choose the number of tickets automatically or from the map view.
 2. Choose ticket type (electronic, collector's, standard).
 3. You have to finalize your order within 10 minutes after adding tickets to the shopping basket.
 4. If you want to finish shopping and go to the checkout, click „Finalize the order”.
 5. Follow steps in the shopping basket to finalize a purchase.
 6. On the e-mail address you provided you will receive information about order status.
Bilety kolekcjonerskie - BBNO$
Your shopping basket is empty
Kult Akustik 2023 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult Akustik 2023
4 minutes ago