Palladium

Palladium to teatr powstały w 2011 roku, będący rozszerzeniem znanego od wielu lat Klubu Palladium. Teatr zlokalizowany jest w Warszawie i każdego dnia cieszy się ogromną popularnością.

Złota 9, 00-019 Warszawa
http://palladium.art.pl

Koncerty :

Wydarzenia w Palladium

Pomimo rozszerzenia oferty klubu Palladium, teatr w dalszym ciągu zachował działalność koncertową. Osoby, które dotychczas odwiedzały klub doceniają możliwość wzięcia udziału w nowej formie rozrywki, jaką jest spektakl teatralny. Teatr pomieści ponad 600 osób na widowni. teatr posiada również wydzielony balkon z widokiem na scenę, który pomieści dodatkową ilość osób, zapewniają wysoki komfort podczas przeżywania emocji w trakcie wystawianych sztuk. Teatr zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy – dostęp do niego jest niezwykle prosty – poza łatwym dojazdem w jego okolicy znajdują się ogólnodostępne parkingi.

Spektakle w Palladium

Teatr swoją działalność rozpoczął spektaklem – Andropauza – Męska rzecz – spektakl niezwykle znany i lubiany bez szerokiego grono widzów. W ofercie dla dzieci, w ówczesnym czasie znajdował się spektakl – Magiczny sklep z zabawkami. W repertuarze teatru Palladium znajdą Państwo nie tylko szeroką ofertę występów teatralnych, ale też baletowych. Do tej pory w teatrze odbył się spektakl baletowy: Dziadek do orzechów, Jezioro Łabędzie, Najpiękniejsze bajki baletowe a także Taneczna podróż dookoła świata i wiele, wiele innych. W teatrze organizowane są również występy kabaretowe znanych zespołów takich jak: kabaret Neo-Nówka, Hrabi, Ani Mru Mru czy też Paranienormalni.

Bilety Palladium

Śledząc serwis TicketClub.pl możesz nie tylko zyskać dostęp do aktualnego harmonogramu planowanych wydarzeń, ale również możliwość zakupu biletów. Co więcej,, bilety możesz nabyć kasie teatru, która jest czynna codziennie, od godz. 12:00 do 19:00.

Happysad - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Happysad
3 minutes ago