Alice Merton - bilety

Alice Merton

Wokalistka pop, kompozytorka i autorka tekstów, urodziła się 13 września 1993 roku w Niemczech, we Frankfurcie nad Menem. Ciekawy głos i przyjemne popowe kompozycje z mocnym bitem zdobyły spektakularne uznanie na całym świecie. Teledyski Alice Merton, odtwarzane na kanale You Tube notują już dziesiątki milionów odsłon.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć występ artystki na żywo? Kup bilety na Alice Merton!

Alice Merton jest córką Irlandczyka i Niemki, dzieciństwo spędziła w Kanadzie, w wieku 13 lat wróciła do Niemiec. Artystka przed ukończeniem 25 roku życia zmieniała miejsce zamieszkania ponad 10 razy, w 2013 roku zdobyła dyplom uczelni Pop Academy Baden-Württemberg w mieście Mannheim, gdzie uczyła się kompozytorstwa. Po studiach mieszkała kolejno w Monachium, Kolonii, Anglii, Augsburgu i Berlinie. Alice Merton nie udało się nawiązać satysfakcjonującej współpracy z niemieckimi wytwórniami, dlatego razem ze swoim menadżerem postanowiła założyć własne wydawnictwo muzyczne. Jego nazwa to – „Paper Plane”, czyli „samolot z papieru”, ruch okazał się świetnym posunięciem i kariera Alice Merton nabrała zdecydowanego tempa.

Pod koniec 2016 roku do rąk fanów trafił pierwszy singiel piosenkarki, zatytułowany „No Roots”, który w Niemczech zdobył status złotej płyty. W lutym 2017 roku dostępna już była EP-ka Alice Merton zatytułowana „No Roots EP”, na której znalazły się cztery piosenki. Kolejnym etapem na artystycznej ścieżce było wydanie albumu „Mint”, który ukazał się w styczniu 2019 roku.

Bilety na Alice Merton to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Najbardziej znanym przebojem Alice Merton jest utwór „No Roots”, który zdobył nieprawdopodobną popularność i w stosunkowo krótkim czasie uzyskał kilkadziesiąt milionów odsłon na kanale You Tube. Piosenkarka śpiewa tu o nieustannej wędrówce, o tym że nie ma swojego domu na Ziemi, że podróżuje jak Cyganie. Pulsująca, angażująca do głębi linia melodyczna utworu, wsparta bębnami, długo nie pozwala o sobie zapomnieć. Tekst piosenki niewątpliwie wiąże się z doświadczeniami życiowymi Alice Merton, która powiedziała kiedyś w jednym z wywiadów:„ Zrozumiałam, że nie mam korzeni, nigdy nie byłam przyczepiona do żadnego konkretnego miejsca, mój dom był tam, gdzie ludzie, których kocham”.

Niemka, której międzynarodową sławę przyniósł chwytliwy kawałek “No Roots”, może pochwalić się platynową płytą aż w trzech europejskich krajach. Najnowszy singiel “Why so serious?” cieszy się nie mniejszą popularnością – amerykański Billboard wyróżnił go na 18 miejscu najchętniej granych przebojów radiowych. Koncerty Alice Merton odbywają się w Polsce dosyć często – nie zmienia to faktu, że bilety na wydarzenie sprzedają się jak świeże bułeczki i warto zaopatrzyć się w nie na długo przed występem.

Happysad - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Happysad
40 minutes ago