Klub Muzyczny B17

Klub muzyczny B17 to jeden z nowszych obiektów w Poznaniu. Klub zlokalizowany jest przy ul. Bułgarskiej i docenianych przez licznych klubowiczów i poszukiwaczy doznań kulturalnych.

Bułgarska 17, 60-381 Poznań
http://www.ineastadion.pl/klub-muzyczny-b17.html

Koncerty :

Wydarzenia w Klub Muzyczny B17

Klub Muzyczny B17 to wyjątkowo duża powierzchnia – ponad 1000 m2. Podczas licznie organizowanych koncertów, na terenie klubu zmieści się nawet 15000 osób. Bez dwóch zdań jest to jeden z największych i zdecydowanie najnowocześniejszych obiektów zlokalizowanych w Wielkopolsce. Wszelkie koncerty i inne wydarzenia kulturalne odbywają się na ponad 120 metrowej scenie i przy wykorzystaniu nowoczesnego, w pełni profesjonalnego i wielopoziomowego systemu nagłośnienia sali a także oświetlenia. Do dyspozycji osób organizujących wydarzenia jest również pełne zaplecze infrastrukturalne i gastronomiczne. Dzięki dużej powierzchni lokalu możliwe jest organizowane wydarzeń biznesowych i komercyjnych w postaci targów, konferencji, bankietów a nawet prezentacji samochodów.

Koncerty w Klub Muzyczny B17

Klub cieszy się sporą popularnością w zakresie organizacji koncertów z udziałem znanych, polskich jak i zagranicznych gwiazd muzyki różnych gatunków. Na terenie obiektu organizowane były koncerty takich gwiazd jak: Ich Troje, Postmodern, Bracia Figo Fagot, O.S.T.R., Mesajah, Muchy, Krzysztof Cugowski, Sarsa, Skaldowie, Mikromusic, De Mono i wielu innych. Każdy z organizowanych koncertów cieszy się ogromną popularnością. Klub nie poprzestaje na swojej działalności – już na najbliższe tygodnie zaplanowane są kolejne koncerty z udziałem Waszych ulubionych muzyków!

Bilety Klub Muzyczny B17

Nie możesz przegapić planowanych wydarzeń w Klubie muzycznym B17! Dzięki serwisowi TicketCklub.pl nie tylko kupisz bilet na poszukiwane wydarzenie ale też zapoznasz się z planowanym harmonogramem wydarzeń czy też poznasz niezbędne informacje na temat organizowanego koncertu.

17. LAJ - WODECKI TWIST - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
17. LAJ - WODECKI TWIST
3 minutes ago