Alvaro Soler - bilety

Alvaro Soler

Młody i niezwykle utalentowany, kataloński wokalista i gitarzysta, który tworzy latynoską muzykę popową. W Polsce zyskał ogromną popularność dzięki utworom „Sofia” czy też „El Mismo Sol”, które stały się radiowymi przebojami. Muzyka stanowi najważniejszą część jego życia – pozwala mu przetrwać najtrudniejsze momenty.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu Alvaro Soler

Kup bilety na koncert Alvaro Soler i przenieś się w latynoskie klimaty!

Początki działalności

Przygodę ze sceną muzyczną rozpoczął w 2010 roku, kiedy to z bratem Gregorym i Ramonem Corbinosem założyli zespół Escapist. Muzyczne trio tworzyło muzykę w stylu Indie pop i muzykę elektroniczną. Ich debiutancki koncert odbył się w barcelońskim Dublin Sports Tavern. Jako zespół na swoim koncie mieli wygrany uniwersytecki konkurs muzyczny. Pod koniec 2011 roku postanowili zmienić nazwę grupy na Urban Lights. Pomimo działalności w zespole, Alvaro cały czas pracował w agencji modeli w Barcelonie. W 2014 roku postanowił opuścić zespół oraz rozpocząć karierę solową – już w 2015 roku wydał swój pierwszy solowy singiel, który zyskał ogromną popularność nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Albumy studyjne

  • Eterno Agosto (2015)
  • Mar de Dolores (2018)

Pierwszy, debiutancki album artysty “Eterno Agosto” zyskał ogromną popularność w wielu krajach, w tym w Polsce zdobył potrójną platynę. Krążek zawiera m.in. nową wersję „El Mismo Sol”, którą Alvaro nagrał wraz z Jennifer Lopez. Co ciekawe – to ona, największa diwa muzyki Latino zaproponowała Solerowi współpracę. Sam krążek zawierał kilka nowych piosenek. Jednym z ciekawszych utworów był „Libre”, który został nagrany w trzech wersjach językowych a jedna z nich to polsko-hiszpańska, nagrana przy udziale polskiej artystki Moniki Lewczuk. Drugi album artysty to zdecydowanie spokojniejsza wersja, pełna dobrej, gitarowej muzyki. Wyjątkowy klimat udało się muzykowi uzyskać dzięki licznym instrumentom strunowym. Dla wielu Mar de Dolores to najlepsze wspomnienia z wakacji, potrzebne jesienną porą, gdy zamiast słońca, za oknem można znaleźć jedynie szarość.

Kup bilety na koncert Alvaro Soler i powróć do letnich wspomnień!

Radosne brzmienie w latynoskim wydaniu sprawiło, że hiszpański piosenkarz stał się niezwykle popularny na całym świecie. Jego przeboje “Sofia” i “El Mismo Sol” z prędkością światła podbiły najważniejsze listy przebojów i równie szybko trafiły na podium zestawień płytowych. Koncerty Alvaro Solera odbywają się w naszym kraju z dużą częstotliwością – Polacy pokochali go za talent i pozytywną energię, którą dzieli się w trakcie swoich występów. Jeśli i Ty jesteś fanem latynosa, koniecznie posłuchaj go na żywo.

Max & Iggor Cavalera - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Max & Iggor Cavalera
9 minutes ago