Bemy - bilety

Bemy

Założycielami zespołu są bracia Matti i Eli Rosińscy, którzy mają polskie korzenie, ale urodzili się i wychowali w Bordeaux. Zespół został założony kiedy bracia byli dziećmi. Po ukończeniu szkoły średniej wyjechali do Anglii, by rozpocząć studia muzyczne na wydziale Akademii Muzyki Współczesnej (ang. Academy of Contemporary Music). Mieszkali w jednym mieszkaniu z Edem Sheeranem, z którym się zaprzyjaźnili.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Ich kariera nabrała tempa, gdy w czerwcu 2013 roku wzięli udział w przesłuchaniach do programu Must Be the Music Tylko muzyka. W finale tego programu zajęli 2 miejsce, co dodało im skrzydeł. W 2014 zespół Bemy wziął udział w koncercie w ramach projektu Sofar Sounds oraz otrzymał nagrodę jurorów na festiwalu TOPtrendy 2014 w Sopocie. Zagrali także na Woodstocku i otrzymali nagrodę na festiwalu muzycznym w Jarocinie. 2014 rok upłynął z pod znaku ich debiutanckiego singla o nazwie „Angel’s Romance”. Latem 2014 zdobyli główną nagrodę na festiwalu w Jarocinie. Wiosną 2015 podpisali kontrakt z wytwórnią Uniwersal Music Polska, co była na pewno ważnym przełomem w ich muzycznej karierze.

W kwietniu 2016 ukazał się ich debiutancki krążek - Grizzlin’, którą wyprodukował Bogdan Kondracki.. W 2017 zespół Bemy otrzymał nominację do Fryderyków w kategorii Fonograficzny debiut roku. Singlem promującym wydawnictwo był utwór "Time", i "Oxygen". Na pomysł tego drugiego przeboju Eli wpadł pod prysznicem. Tekst opowiada o zależności jednej osoby od drugiej. Utwór charakteryzuje się mocnymi klawiszami, które wprowadził do numeru producent grupy. Bilety na Bemy to prawdziwa gratka dla zwolenników brzmienia na najwyższym poziomie, które stało się popularne w całej Polsce. Zespół zdążył już ugruntować swoją pozycję na rynku muzycznym poprzez lata swojej działalności. Kup bilet na Bemy już teraz, by cieszyć się ich występem na żywo w jednym z polskich miast. Warto obserwować naszą stronę w celu zakupu biletów na Bemy odpowiednio wcześniej, ponieważ potrafią się one rozejść w pierwszych dniach sprzedaży. Bemy to zespół z dużym dorobkiem, który stale się rozwija, dlatego warto obserwować jego poczynania.

Formacja BeMy to powrót do polskich korzeni. Bracia Mattia i Elie Rosinski, którzy urodzili się i wychowali we Francji, mają również polskie pochodzenie. I to właśnie na terenie Polski rozpoczęli swoją zawrotną karierę. W zaledwie dwa lata po występie w “Must Be The Music”, gdzie zajęli 2. miejsce, zdążyli nagrać debiutancką płytę, wystąpić na festiwalu TOPtrendy w Sopocie, zagrać w Jarocinie i na Przystanku Woodstock. Pełne emocji koncerty BeMy to coś, co trzeba przeżyć na żywo.

Ania Dąbrowska - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Ania Dąbrowska
17 minutes ago