Ben Howard - bilety

Ben Howard

Brytyjski muzyk, piosenkarz i autor tekstów. Urodził się 24 kwietnia 1987, prezentuje muzykę mieszczącą się w takich gatunkach jak: indie folk, indie rock, rock alternatywny. Utwory Bena Howard’a przenoszą odbiorcę w inny świat, pełen spokoju, melancholii i wysublimowanych brzmień. Teledyski artysty na kanale You Tube notują miliony odsłon. To muzyka idealna na długie i miłe wieczory.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Ben Howard wychował się w muzykalnej rodzinie, dobrze znana mu była twórczość zespołów i wykonawców z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych (takich jak np. Bob Dylan). Wszczepiona mu od dziecka miłość do muzyki stopniowo się rozwijała. Ben Howard, po zakończeniu nauki w King Edward IV Community College i Torquay Boys' Grammar School, oraz po krótkim okresie studiowania na uniwersytecie w Kornwalli, zdecydował się na obranie ścieżki artysty muzyka. Rozpoczynał swoją działalność w hrabstwie Devon, a potem zaczął pojawiać się także w innych rejonach Wielkiej Brytanii. Nawiązał współpracę z wytwórnią Island Records.

Chcesz zobaczyć występ artysty na żywo? Kup bilety na Ben Howard!

Ben Howard albumy studyjne:

  • „Every Kingdom”(2011),
  • „I Forget Where We Were” (2014),
  • „Noonday Dream” (2018).

Album z 2018 roku to doskonałe, głębokie brzmienia, pełne ciepła i mistrzowsko dopracowane. Ben Howard nagrywał ten krążek we Francji i w Fowey, małej miejscowości leżącej w Kornwalii. Płyta „Noonday Dream” przepojona jest atmosferą cichego, pełnego harmonii miejsca na ziemi. Artysta maluje dźwiękami sielankowy, piękny obraz , do którego nieustannie chce się wracać.

Ben Howard powiedział kiedyś o sobie, że zaczynał od prostych piosenek o miłości, śpiewał o swoich uczuciach i młodzieńczych problemach. Wraz z upływem lat artysta dojrzewał tak jak jego muzyka. Trzeci album muzyka jest spokojny, pełen mądrych i dojrzałych piosenek, które zachwycają bogactwem subtelnych dźwięków.

Bilety na Ben Howard to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Brytyjski muzyk zaczynał od prostych piosenek o miłości i młodości. Z czasem przeszedł do bardziej dojrzałych utworów, w których dużą rolę zaczęły odgrywać spokojne, melancholijne brzmienia i przemyślany, głęboki tekst. Ben Howard doceniany jest przez miłośników refleksyjnych utworów, które kojarzą się z domem, spokojem i harmonią. Delikatne dźwięki folku i indie rocka przenoszą słuchacza do innego świata i pozwalają się wyciszyć – przyjdź na koncert Bena Howarda i poddaj się kojącym dźwiękom.

Happysad - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Happysad
54 minutes ago