Charlie Winston - bilety

Charlie Winston

Artysta urodził się 14 września 1978 roku, jest brytyjskim wokalistą i autorem piosenek. Repertuar wykonawcy trudno jednoznacznie określić, jego utwory utrzymane są głównie w klimacie hip-hopu, rocka i folka. Twórczość Charliego Winstona jest bardzo uniwersalna i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Kup bilety na Charlie Winston i usłysz artystę na żywo!

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Charlie Winston — Albumy studyjne

  • „Make Your Way” (2007)
  • „Hobo” (2009)
  • „Running Still” (2011)
  • „Curio City” (2015)

Kariera artysty nabrała prawdziwego rozpędu, gdy w 2009 roku ukazał się album „Hobo”, który został przyjęty przez odbiorców entuzjastycznie. Płyta odniosła komercyjny sukces i zyskała status platyny, a singiel promujący płytę: „Like a hobo” dostał się do czołówki list przebojów w Kanadzie, Niemczech i Francji.

„Running Still” to krążek znacznie bardziej energetyczny od poprzedniego „Hobo”. Album zaskakuje, zawiera piosenki-niespodzianki, które na pewno zachwycą koneserów dobrej muzyki. Nie brakuje tutaj elementów charakterystycznych dla twórczości Winstona – mocnej gitary i wyrazistej harmonijki ustnej, które okalają świetny wokal artysty. Wszystko to sprawia, że piosenkarza chce się słuchać wciąż więcej i więcej. Album ukazuje także pozytywny rozwój artysty, który nie osiada na laurach, ale wciąż poszukuje nowych dróg i rozwiązań. Płyta „Running Still” (ang. Ciągle w biegu) podkreśla tę tendencję do ciągłych zmian, Charlie Winston wciąż biegnie, dlatego wciąż może zaskakiwać i dawać swoim fanom coś nowego.

Artysta w listopadzie 2010 roku został nagrodzony statuetką European Border Breakers Award w kategorii: Najlepszy brytyjski artysta w Europie.

Bilety na Charlie Winston to gratka dla fanów — zdobądź je!

W 2015 roku Charlie Winston zaprezentował swój album „Curio City”, będący efektem jego muzycznych poszukiwań. Inspirował się twórczością takich artystów i zespołów jak: Alt-J, Nils Frahm, Jon Hopkins, Lorde oraz Daft Punk. Obecnie Charlie Winston posiada własną wytwórnię płytową, jest artystą, ale i producentem muzycznym.

“Najlepszy brytyjski artysta w Europie” – w takiej kategorii nagrodzono Charliego Winstona statuetką European Border Breakers Award w 2010 roku. Artysta zasłynął dzięki zróżnicowanym muzycznie utworom, w których umiejętnie żongluje hip-hopem, rockiem i folkiem. Gatunkowy eklektyzm jego piosenek urozmaica dźwięk gitary i harmonijki ustnej, która stała się znakiem rozpoznawczym artysty. Koncert Charliego Winstona to szansa na poznanie owoców jego nieustannych, muzycznych poszukiwań.