Combichrist - bilety

Combichrist

Formacja muzyczna pochodząca z Norwegii, powstała w 2003 roku, obecnie nagrywa w Stanach Zjednoczonych. Utwory grupy Combichrist są obecne na wielu ścieżkach muzycznych filmów science fiction, horrorów oraz gier komputerowych, takich jak np. „Devil May Cry”. Nazwa Combichrist wiąże się z fanzinem hardcorowym, który wokalista Combichrist prowadził u schyłku lat dziewięćdziesiątych wraz z gitarzystą JR Ewing Håkonem Mellą. Zespół, któremu przewodzi Andy LaPlegue, zagrał wiele koncertów na całym świecie i odniósł spektakularny sukces komercyjny.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Combichrist – skład zespołu:

  • Andy LaPlegua — śpiew, gitara elektryczna (tylko w studio),
  • Abby Nex — gitara basowa,
  • Joe Letz — bębny, perkusja,
  • Z Marr — keyboard,
  • Eric Michael — gitara elektryczna,
  • Abby Nex — gitara basowa.

Bilety na Combichrist

Zespół wykonuje muzykę z gatunku Aggrotech . Jest to forma pośrednia pomiędzy muzyką electro-industrialną oraz dark electro z wielkim wpływem techno. Gatunek ten wypłynął w połowie lat dziewięćdziesiątych i zyskuje obecnie coraz większą popularność. Inną nazwą tej muzyki jest tzw. „hellektro", wyróżnia się ona agresywnymi muzycznymi podkładami, wściekle mocnymi bitami i tekstami odnoszącymi się do mrocznej strony natury człowieka. Wokale w utworach są przerabiane, tak by były bezdźwięczne, niewyraźne i ochrypłe, by przypominały głosy piekielne, w tym celu używa się także atonalnych melodycznych podkładów. Koncerty Combichrist wypełnione są mrocznymi gestami i słowami, to show pełne sztucznej krwi, tylko dla odbiorców o silnych nerwach.

Bilety na Combichrist

Muzyka Combichrist to coś dla fanów mocnych, mrocznych dźwięków. Norweska formacja porusza się w gatunku Aggrotech – połączenie electro-industrial, dark electro i techno znane jest również jako “hellectro”. Nawiązanie do śmierci, piekła i mrocznej strony człowieka podkreślane jest tu ochrypłym wokalem, stylizowanym na głosy piekielne. Na koncert Combichrist składa się nie tylko mroczna muzyka i groźnie brzmiący wokal, ale i posępna scenografia, której elementem jest m.in. sztuczna krew.

Manbryne, Medico Peste, Loathfinder - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Manbryne, Medico Peste, Loathfinder
10 minutes ago