David Duchovny - bilety

David Duchovny

Amerykański aktor filmowy, ale i wokalista. Jeden z najbardziej uznanych aktorów Hollywood. Gwiazda serialu „Z archiwum X” oraz „Californication”. Nominowany do wielu nagród, zdobył Złoty Glob w 1997 roku i 2007. Napisał dwie powieści, jest reżyserem kilku odcinków „Z archiwum X”, ale też znany jest z działalności muzycznej.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Opis zespołu David Duchovny

Weź udział w wyjątkowym koncercie David Duchovny i poznaj artystę z innej strony!

Początki działalności

W 2015 roku artysta wydał swój pierwszy studyjny krążek, który idealnie zaprezentował go fanom jako świetnego wokalistę i gitarzystę. Już trzy lata później wydał kolejny album i zdecydował się wyruszyć w tracę koncertową po całym świecie.

Albumy studyjne

  • Hell or Highwater (2015, ThinkSay Music)
  • Every Third Thought (2018, Westbound Kyd)

Debiutancki album artysty to zdecydowanie folkowe klimaty inspirowane Bobem Dylanem i Leonardem Cohenem. Z kolei drugi album artysty to całkowite przeciwieństwo. Utwory zaprezentowane na krążku są ostrzejsze, surowsze, zbliżone do rocka, utrzymane w klimacie lat 60 i 70. Zdecydowanie utwory są proste, aczkolwiek nie są banalne. Stworzonej linii melodycznej przewodzi gitara akustyczna i mocna sekcja rytmiczna. Nie brakuje jednak dyskretnych riffów czy solówek gitary elektrycznej. Wielu twierdzi, iż sam artysta nie ma wspaniałego głosu, jednak słuchanie go w dopasowanych liniach melodycznych sprawia przyjemność.

Jeśli jeszcze nie masz – kup bilety na koncert David Duchowny!

Dobrze znany agent FBI z serialu “Z archiwum X” to również znakomity wokalista. Jego muzyczny debiut wywołał niemałe poruszenie, a folkowe brzmienia inspirowane twórczością Boba Dylana i Leonarda Cohena, przyniosły jeszcze większą popularność. Niesłabnące zainteresowanie Duchovnym utrzymywało się również w przypadku drugiej, bardziej rockowej płyty. Utwory utrzymane w klimacie lat 60. i 70. są dopracowane i przyjemne dla ucha – warto wybrać się na koncert Davida Duchovnego i przekonać się o tym osobiście.

Muzyczny Kazimierz: KULT - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Muzyczny Kazimierz: KULT
5 minutes ago