Don Broco - bilety

Don Broco

Brytyjska grupa muzyczna tworząca rockowe brzmienia. Zespół w początkowych etapach swojej działalności przyjmował wiele nazw – ostatecznie zdecydowano się na Don Broco. Ich burzliwa historia powstania pozwoliła jednak stworzyć trwały zespół, cieszący się coraz większą popularnością.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Skład zespołu Don Broco

 • Rob Damiani - główny wokal,
 • Simon Delaney – gitara,
 • Matt Donnelly - perkusja, wokal,
 • Tom Doyle - gitara basowa, programowanie
 • Kup bilety na Don Broco już dziś!

  Początki Don Broco

  Zespół wywodzi się z brytyjskiej miejscowości Bedford i został założony w 2008 roku. W początkowym okresie działalności ich zespół tworzyło czterech absolwentów tamtejszej szkoły. Historia powstania zespoły jest niczym motyw ze standardowego filmu o nastolatkach. Twórcy zespołu kończyli tą samą szkołę a pod koniec edukacji rozpoczęli koncertowania. Niestety, po zakończeniu nauki wybrali się na studia, każdy w swoim kierunku, zawieszając tym sam działalność. Obiecali jednak, że reaktywują zespół i tego słowa dotrzymali. Już w 2009 roku rozpoczęli koncertowanie oraz chętnie brali udział w festiwalach. W 2011 roku zmianie uległ basista. Był to przełomowy moment dla zespołu, który zaczął podpisywać coraz poważniejsze kontrakty muzyczne.

  Albumy studyjne

 • Priorities (2012)
 • Automatic (2015)
 • Technology (2018)

 • Ostatni krążek zespołu „Technology” składa się z 14 utworów, które pozwalają cieszyć się godziną alternatywnych brzmień. Sam krążek promowało aż 6 singli. Każdy z nich zapowiadał, że album będzie wyjątkowo dobry – rzeczywiście ciężko znaleźć słabszy kawałek. Niech nie zmyli Was duża ilość singli promujących – pozostałe utwory wcale nie są zwykłymi zapychaczami. Dają przedsmak nowych, mocnych brzmień zespołu. Krążek wiąże się również wyjątkową historią. W mediach społecznościowych mówiło się o ślubie basisty, będącego członkiem zespołu. Każdy kolejny tydzień sprawiał, że news stawał się coraz bardziej realny aż nastał 4 maj – dzień planowanej ceremonii. Zaskakujący okazał się jednak jej finał – planowany ślub był teledyskiem do utworu Pretty wchodzącego w skład krążka.

  Kup bilety na Don Broco i ciesz się mocnymi brzmieniami koncertu!

  Połączenie nu metalu, post-hardcoru i rockowego popu to znak charakterystyczny brytyjskiego zespołu. Ich muzyki nie sposób pominąć – eksperymentowanie z różnymi gatunkami i szczery, autentyczny tekst, szybko wpadają w ucho. Formacja powstała w 2008 roku i ma na koncie 3 znakomite krążki. Znają je dobrze polscy słuchacze. Koncerty Don Broco zagrali już w największych miastach Polski. Po udanych występach zapowiadają kolejne – warto wziąć w nich udział i na żywo posłuchać ich największych hitów.

  Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot - zdjęcie główne wydarzenia

  The fan bought a ticket for
  Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot
  29 minutes ago