Florence and the Machine - bilety

Florence and the Machine

Brytyjski zespół z charyzmatyczną liderką — Florence Welch istnieje od 2007 roku. W ciągu kilku lat działalności Florence and the Machine zdobył rzesze wiernych fanów, odniósł wielki komercyjny sukces i stał się dobrze rozpoznawalny na całym świecie.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Krytycy o Florence and The Machine

Styl grupy został określony przez krytyków jako „ciemny, mocny i romantyczny”. Fani dodają jeszcze takie przymiotniki jak: baśniowy, tajemniczy, barokowy i emanujący mistyczną aurą. Muzyka Florence and The Machine obficie czerpie z takich gatunków jak: klasyczny soul, angielski rock art, indie rock, indie pop, muzyka ludowa, baroque pop, chamber art pop i neo soul. Florence Welch jest porównywana do takich artystek jak: Kate Bush, Björk, Siouxsie Sioux i PJ Harvey. Ona sama twierdzi, że wielki wpływ na jej twórczość miały Grace Slick i Patti Smith.

W 2011 roku zespół Florence and the Machine był nominowany do Nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Nowy Artysta. W 2016 roku uzyskał aż pięć nominacji do tej nagrody. Bilety na Florence and the Machine to prawdziwa gratka dla fanów. Single grupy, takie jak „Dog Days Are Over”,„Shake It Out” czy „You’ve Got the Love” zdobyły w sieci miliony odsłon i trafiły na pierwsze miejsca list przebojów. Florence and the Machine ma w swym dorobku cztery albumy:

  • „Lungs” (2009),
  • „Ceremonials” (2011),
  • „How Big, How Blue” (2015),
  • oraz „High as Hope” (2018).

Bilety na Florence and The Machine w Polsce

Zespół już kilkukrotnie był w Polsce i za każdym razem przyjmowano go wyjątkowo entuzjastycznie. Płyta „High As Hope”, wydana po kilkuletniej przerwie, wzbudziła duże emocje wśród fanów. High As Hope to płyta bardzo intymna i szczera. Jest niezwykle kameralna i pełna melancholii. To najbardziej osobisty z albumów Florence, opowiadający historię jej dorastania w południowym Londynie, mówiący o sztuce, ale także poruszający tematy rodzinne i uczuciowe. To również pierwszy album, którego Florence jest współproducentką. Bilety na Florence and the Machine rozchodzą się szybko, dlatego warto się pośpieszyć!

Muzyka Florence and the Machine to coś dla fanów oryginalnych brzmień z pogranicza popu i indie rocka. Charyzmatyczna Florence przenosi słuchacza w zupełnie inny muzyczny wymiar. Delikatne dźwięki harfy i gitary akustycznej w połączeniu z delikatnym wokalem przeplatają się tu ze zdecydowanym brzmieniem perkusji i donośnym głosem prawdziwej rockmanki. Koncerty Florence and the Machine całkowicie oddają magię utworów – roztańczony tłum, śpiewający ich największe hity, mówi sam za siebie.