Fours Collective - bilety

Fours Collective

Formacją muzyczna założona w 2010 roku, od 2014 roku koncertująca pod nazwą Fours Collective, wcześniej występująca jako F.O.U.R.S. Grupa zdobyła uznanie Agnieszki Chylińskiej oraz takich radiowych osobowości jak np. Marek Niedźwiecki, Piotr Metz, Robert Kozyra, Antoni Krupa, Jan Ptaszyn Wróblewski. Fours Collective wygrał konkurs Instytutu Muzyki i Tańca na Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku 2014. Członkowie Fours Collective są także półfinalistami popularnego telewizyjnego show „Mam talent”.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć występ muzyków na żywo? Kup bilety na Fours Collective!

Twórczość Fours Collective jest pełna emocji, to tygiel, w którym mieszają się różne gatunki i brzmienia, tworząc wspaniałą w odbiorze kompozycję. Można znaleźć w niej elementy muzyki klasycznej, funk, brzmienia elektroniczne i wiele innych. Każdy koncert to prawdziwa uczta dla koneserów dobrej muzyki, podawana zawsze z radością i entuzjazmem.

Skład zespołu Fours Collective:

 • Zbigniew Szwajdych – trąbka,
 • Stanisław Plewniak – saksofony/śpiew,
 • Szymon Madej – perkusja,
 • Michał Salamon – piano,
 • Krzysztof Augustyn – kontrabas.

 • W marcu 2014 roku do rąk fanów trafił pierwszy, debiutancki krążek Fours Collective, zatytułowany „Treezz”. Z tym materiałem muzycy koncertują już jako Fours Collective.

  Utwory zgromadzone na albumie są niezwykłe, o ich wyjątkowości decydują na pewno bogate i różnorodne zainteresowania każdego z artystów, wybija się tu także ich osobowość i indywidualizm. Choć brzmienia są skomplikowane i urozmaicone; to każdy z instrumentalistów doskonale umie się zawsze zgrać z innymi. Prezentowane formy wyróżniają się prawdziwym kunsztem, a podawane są jednak z lekkością, energią i radością, emanującą ze wspólnego grania. Grupy Fours Collective słucha się z wielką przyjemnością, ich muzyka to świetna propozycja na udany wieczór.

  Bilety na Fours Collective to gratka dla fanów. Zdobądź je!

  Zespół Fours Collective dał się poznać szerszej publiczności w telewizyjnym show TVN-u “Mam talent”, w którym dotarł aż do półfinału. W 2014 roku zespół wygrał konkurs zorganizowany przez Instytut Muzyki i Tańca w kategorii Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku 2014. Fours Collective eksperymentują z różnymi gatunkami muzycznymi, w ich twórczości usłyszymy m.in. muzykę klasyczną, elektroniczną i funk. Koncerty Fours Collective to wyjątkowa okazja do poznania owocu ich muzycznych poszukiwań.

  Happysad - zdjęcie główne wydarzenia

  The fan bought a ticket for
  Happysad
  38 minutes ago