George Ezra - bilety

George Ezra

George Ezra Barnett to brytyjski wokalista i autor tekstów, urodził się 7 czerwca 1993 roku. Artysta wyróżnia się głębokim głosem (basem- barytonem), pisze ciekawe teksty i potrafi z prawdziwą wirtuozerią grać na gitarze . Prezentuje utwory w takich gatunkach jak: blues, pop, indie rock i folk. Jego inspiracją jest twórczość m.in. Boba Dylana i Woodyego Guthrie.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć występ artysty na żywo? Kup bilety na George Ezra!

George Ezra — dyskografia:

  • „Did You Hear The Rain?” (2013) EP,
  • „Cassy O'”(2014) EP.

Albumy studyjne:

  • „Wanted on Voyage” (2014),
  • „Staying at Tamara's”(2018).

George Ezra zadebiutował w 2014 roku albumem „Wanted on Voyage”. Na krążku znalazło się kilka wielkich przebojów (Budapest, Blame It on Me, Barcelona), dzięki którym Brytyjczyk zdobył wielką popularność. Piosenkarz został dostrzeżony wtedy przez dom mody Burberry. George Ezra nawiązał z firmą owocną współpracę — jego utwory towarzyszyły kampanii reklamowej Burberry. Piosenkarz dużo koncertował i zaczął przygotowywać materiał na nowy album — we współpracy z producentem Cameronem Blackwoodem.

Płyta „Staying at Tamara's” trafiła do rąk fanów w 2018 roku. Słychać na niej inspirację podróżami i wakacjami — atmosfera albumu jest przyjemna i lekka. Krążek można podzielić na dwie części — pierwsza to żywiołowe, szybkie piosenki , natomiast druga część jest bardzo spokojna , stonowana i wolna. Utwory „Pretty Shining People”, „Get Away Paradise”, „Don’t Matter Now” albo „Shotgun” to gotowe radiowe hity. Tempo jest szybkie, w melodii słychać instrumenty dęte i całość łatwo zapada w pamięć. Taneczny utwór „Paradise” jest zaproszeniem do świetnej zabawy. To optymistyczna, radosna piosenka , idealna na fajną imprezę. Jedenaście piosenek Ezry to chwytliwe melodie, które okalają głęboki i pełny wokal artysty. Folkowo brzmiące aranżacje przyprawione są zawsze słonecznym optymizmem.

Bilety na George Ezra to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Brytyjski wokalista i autor tekstów znany jest ze swojego oryginalnego, głębokiego barytonu. Wyróżnia się nie tylko głosem – George Ezra to uzdolniony tekściarz i prawdziwy wirtuoz gitary. Autor dwóch znakomitych płyt i dwóch EP-ek, zdobył popularność dzięki takim przebojom, jak “Budapest”, “Barcelona”, “Get Away Paradise” i “Shotgun”. Pozytywne wibracje, jakie słychać na jego płytach, można poczuć jeszcze bardziej – koncerty George’a Ezry to wyjątkowe muzyczne przeżycie i niezapomniana zabawa.

Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kazimiernikejszyn 2024, XI edycja
18 minutes ago