Grubson - bilety

Grubson

Tomasz Iwanca (Grubson) to artysta wykonujący muzykę z gatunków : hip-hop, dancehall i ragga. Urodził się 1986 w Rybniku), na scenie pojawił się pod koniec lat 90. Był w składzie takich grup jak: 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. Jest autorem takich hitów jak: „Spiesz się powoli”, „Na szczycie” czy „Naprawimy to”. Pierwszy album rapera , o tytule O.R.S. ukazał się w 2009 roku, wydany przez MaxFloRec.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Polski raper współpracował z wieloma formacjami muzycznymi i takimi muzykami jak: Pokahontaz, Junior Stress, Natural Dread Killaz, , Rahim, Skorup, Dreadsquad, O.S.T.R., Jamal, Abradab Bob One, PMM czy DonGURALesko, EastWest Rockers, DJ Feel-X.

Chcesz usłyszeć rapera na żywo? Kup bilety na Grubson!

Tomasz Iwanca, hip-hopem zainteresował się w drugiej połowie lat 90 dzięki swemu bratu, który zajmował się organizowaniem lokalnych imprez. Początkujący Grubson nagrywał swoje pierwsze utwory na nieprofesjonalnym sprzęcie. Na przełomie 1997 i 1998 roku Iwanca zaczął występować z formacją Po-3na Różnica w składzie: Twórca, Max i Rav, zespół po 2001 roku rozpadł się. Raper w 2002 roku założył nową grupę o nazwie Wolność Słowa. W 2003 roku zadebiutował jako solowy wykonawca albumem typu „nielegal” o tytule „ N.O.C." Na tej płycie artysta prezentuje nie tylko rap, można tu usłyszeć także dancehall – produkcją muzyki także zajął się Grubson. Płyta przyniosła muzykowi popularność — dzięki niej zaczął coraz więcej koncertować.

Pierwsza oficjalna płyta Grubsona ukazała się w 2009 roku. Płyta „O.R.S.", wydana nakładem wytwórni MaxFloRec, osiągnęła od razu status złotej. Dzięki singlom „Nowa fala” oraz „Na szczycie” kariera Grubsona zaczyna się rozwijać w błyskawicznym tempie. Następny album pt. „Coś więcej niż muzyka” okazał się jeszcze większym sukcesem, rozszedł się w ilości ponad 30 tysięcy egzemplarzy i pokrył się platyną. Płyta „Holizm” została wyróżniona nominacją do Fryderyka 2016 w kategorii "Album roku hip-hop". Ostatnie wydawnictwo Grubsona to płyta "Gatunek L" z września 2017 roku.

Bilety na Grubson to prawdziwa gratka dla fanów. Zdobądź je!

Grubson, znany z takich przebojów jak “Na szczycie” czy “Naprawimy to”, cieszy się niesłabnącą popularnością. Polski raper zadebiutował w 2009 roku, a jego płyta od razu pokryła się złotem. Druga, platynowa płyta “Holizm”, otrzymała nominację do Fryderyka w kategorii “Album roku hip-hop”. Grubson ma na koncie również hity powstałe we współpracy z Juniorem Stressem, Natural Dread Killaz, O.S.T.R., Jamalem i innymi. Koncert Grubsona to okazja do posłuchania jego największych przebojów na żywo.

Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Festiwal na Bogatości 30%: Bracia Figo Fagot
41 minutes ago