Hunter - bilety

Hunter

Polski zespół, którego twórczość można określić jako nurt z pogranicza thrash i heavy metalu. Teksty utworów są niezwykle mroczne i emanują pełnym niepokoju klimatem. Formację założył Paweł Grzegorczyk razem z perkusistą Grzegorzem Sławińskim , powstała ona w 1985 roku w Szczytnie. Grzegorczyk jest odpowiedzialny za większość tekstów i kompozycję utworów.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Skład zespołu Hunter:

  • Piotr „Pit” Kędzierzawski – gitarzysta, wokal wspierający (od 1999),
  • Konrad „Saimon” Karchut – gitarzysta basowy (od 1999),
  • Michał „Jelonek” Jelonek – skrzypce, wokal wspierający (od 2002),
  • Dariusz „Daray” Brzozowski – perkusista (od 2009),
  • Arkadiusz „Letki” Letkiewicz perkusista (od 2010),
  • Paweł „Drak” Grzegorczyk lider i gitarzysta (od 1985).

Hunter — kariera „Łowcy”

Zespół przez długi czas nie był szerzej znany, działał jako formacja underground. Popularność i rozgłos Hunter zdobył w 1995 roku, gdy wydał swój debiutancki album „Requiem”, który prezentowano w telewizji polskiej w takich programach jak np. „Clipol” i młodzieżowy „LUZ”. Druga płyta pt. „Medeis” została wydana po długim czasie ( dopiero w 2003 roku ) i dzięki niej formacja przypomniała się i zdobyła nowych fanów. Pochodzące z albumu utwory: „Kiedy umieram” i „Fallen” cieszyły się dużą popularnością i były emitowane przez pewien czas m.in. przez stację telewizyjną VIVA Polska.

W następnych latach Hunter wyróżnił się utworem „Pomiędzy niebem a piekłem”, który można znaleźć na z wydanym w 2005 roku albumie T.E.L.I. Zespół odniósł wtedy sukces, utwór ten trafił na Listę Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Do 2011 roku Hunter wyprodukował cztery, różne stylistycznie albumy studyjne oraz szereg pomniejszych wydawnictw. Twórczość ta została przychylnie przyjęta przez fanów i zyskała pozytywne oceny krytyków muzycznych. Hunter dwukrotnie otrzymywał nominację do nagrody Fryderyka. Zdobywał także wyróżnienia w plebiscytach czasopism muzycznych, takich jak np. Teraz Rock, Magazyn Gitarzysta, Gitara i Bas.

Mroczne i pełne niepokoju utwory w heavymetalowej odsłonie to muzyczna wizytówka zespołu Hunter. Polska formacja, która zadebiutowała w 1985 roku jako undergroundowa grupa, dała się poznać szerszej publiczności w 1995 r., wydając krążek “Requiem”. Twórcy takich hitów, jak “Pomiędzy niebem a piekłem” czy “Kiedy umieram”, zyskali szerokie grono fanów i byli dwukrotnie nominowani do nagrody Fryderyki. Jesteś miłośnikiem thrash metalu? Jeśli tak, koniecznie wybierz się na koncert Huntera.

Similar artists

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
41 minutes ago