Kazik & Kwartet ProForma - bilety

Kazik & Kwartet ProForma

Historia tej kolaboracji sięga roku 2012, gdy Kwartet zaprosił Kazika Staszewskiego - wokalistę zespołu Kult, do wspólnego wykonania kilkunastu piosenek autorstwa Stanisława Staszewskiego podczas jednego z koncertów. Ten, również w zamierzeniu jednorazowy projekt, zaowocował opracowaniem wspólnego programu koncertowego złożonego z piosenek Taty oraz kilku piosenek Kazika, rzadko bądź nigdy nie wykonywanych na żywo, kolejnymi koncertami w tym składzie, a ostatecznie powołaniem do życia pełnoprawnego projektu Kazik & Kwartet ProForma.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Jednorazowa w założeniu współpraca Kazika i Kwartetu, zaowocowała serią wyjątkowych koncertów. Zaproszenie Kazika do wykonania piosenek swojego ojca, wybitnego tekściarza Stanisława Staszewskiego, przyniosło efekt, który przeszedł najśmielsze oczekiwania. Projekt zaowocował serią koncertów, podczas których Kazik śpiewa nie tylko piosenki Taty, ale i swoje, rzadko bądź nigdy nie wykonywane. Koncert Kazika & Kwartetu ProForma to niepowtarzalna okazja do posłuchania piosenek Taty w aranżacji syna.

Myslovitz - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Myslovitz
41 seconds ago