Leski - bilety

Leski

Polski wykonawca tworzący muzykę z pogranicza dream popu i indie folku, wokalista, autor tekstów, kompozytor, gitarzysta. Jego pseudonim jest parafrazą nazwiska. 1 czerwca 2015 ukazała się płyta debiutancka Leskiego zatytułowana .splot, jednakże artysta dał się poznać już wcześniej samodzielnie wydaną epką Zaczyn w kwietniu 2014 roku, która zaowocowała kontraktem fonograficznym z Warner Music Poland. Leski był współproducentem muzycznym obu wydawnictw. Jesienią 2014 artysta odbył wspólną trasę koncertową z Edytą Bartosiewicz. W tym samym roku zagrał również kilka koncertów z amerykańską artystką sceny niezależnej Lemolo stanowiących część jej europejskiej trasy. Meagan określiła jego muzykę mianem „dream-folku”, czyli mieszaniny dwóch wymienionych wyżej gatunków.


Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

22 października Leski odebrał nagrodę Mateusza Trójki w kategorii muzyka rozrywkowa – Debiut roku, a 17 stycznia 2016 roku zagrał koncert promujący album SPLOT w studio im. Agnieszki Osieckiej transmitowany na antenie Radiowej Trójki.

Similar artists