Nelly - bilety

Nelly

Amerykański wokalista jest światową gwiazdą rapu, zrobił błyskotliwą i szybką karierę, będąca spełnieniem „amerykańskiego snu”. Jego debiutancka płyta „Country Grammar” ukazała się na rynku muzycznym w 2000 roku i była jedną z najchętniej kupowanych płyt w Stanach Zjednoczonych. Nelly jest nie tylko muzykiem, aktywnie zajmuje się także działalnością filantropijną, angażuje się w różne kampanie społeczne, jest również biznesmenem i aktorem.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Cornell Haynes Jr (prawdziwe nazwisko Nelly’ego,) dorastał wśród narkotyków i ulicznych gangów w ubogiej dzielnicy St. Louis. Nelly, urodzony 2 listopada 1974 roku w Stanach Zjednoczonych, traktował początkowo swoją hip-hopową przygodę hobbystycznie i raczej lokował swoje nadzieje w karierze sportowej. W szkole średniej w University City cieszył się sporymi sukcesami w drużynie baseballowej i myślał o tym, by zostać gwiazdą sportu. Razem z kolegami ze szkoły w 1996 roku założył rapową formację Nelly and The St. Lunatics. Po trzech latach działalności udało im się wydać, wykładając na to z własnej kieszeni, winylowy singiel „Gimme What Ya Got", który niespodziewanie odniósł spektakularny sukces lokalny, który został zauważony przez znaczących ludzi w branży muzycznej.

Zobacz jak ten światowej sławy raper występuje na żywo. Kup bilety na Nelly!

Nelly — zawrotna kariera

W 2000 roku Nelly nawiązał współpracę z wytwórnią Uniwersal Music. Dzięki temu kontraktowi artysta wydał pięć albumów studyjnych i jego kariera nabrała szalonego tempa. Stał się znanym na świecie raperem, którego utwory często grają największe stacje radiowe i telewizje muzyczne. Został dwukrotnie uhonorowany nagrodą Grammy — w latach 2003 i 2004. Nelly w roku 2005 zagrał w filmie „Wykiwać klawisza” przy boku Adama Sandlera i Chrisa Rock’a . Słynny raper jest także współwłaścicielem klubu Charlotte Bobcats, razem z Robertem L. Johnsonem i słynną gwiazdą NBA — Michaelem Jordanem.

Lubisz rap i gorące rytmy? Bilety na Nelly to prawdziwa gratka!

Światowej sławy raper dobrze znany jest polskiej publiczności. Kiedy w 2000 roku zadebiutował płytą “Country Grammar”, z miejsca zdobył międzynarodowy rozgłos. Dzięki współpracy z Kelly Rowland, członkini grupy Destiny's Child, przebił się do mainstreamu, a ich wspólny przebój “Dilemma” słychać było w największych rozgłośniach radiowych. Raper ma na koncie pięć albumów studyjnych i trzy Nagrody Grammy. Koncert Nelly w Polsce to prawdziwe muzyczne wydarzenie dla miłośników rapu.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
5 minutes ago