Parkway Drive - bilety

Parkway Drive

Zespół pochodzi z Australii, z miejscowości Byron Bay, leżącej w Nowej Południowej Walii, powstał w 2003 roku. Muzycy prezentują utwory w gatunku matalcore. Nazwa formacji związana jest miejscem, gdzie artyści odbywali swoje pierwsze próby. Było to w garażu, znajdującym się na ulicy Parkway Drive. Utwory grupy, takie jak np.: „Crushed”, „Prey”, Deep Blue”, czy „Atlas” notują na kanale You Tube miliony odsłon.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Chcesz zobaczyć występ zespołu na żywo? Kup bilety na Parkway Drive!

Parkway Drive zadebiutował split albumem wraz z innym zespołem, noszącym nazwę I Killed the Prom Queen .Krążek zatytułowany był : „I Killed the Prom Queen / Parkway Drive: Split CD”. W następnym etapie działalności utwory Parkway Drive znalazły się na składance sceny Byron Bay, o tytule What We've Built. Później była ep-ka „Don't Close Your Eyes” i w końcu debiutancki krążek „Killing with a Smile”. Od tej chwili kariera zespołu nabrała rozpędu i Parkway Drive zaczął zdobywać wielkie grupy fanów.

Formacja udawała się w trasy koncertowe z takimi zespołami jak m.in.: Chimaira, Shadows Fall, In Flames, Alexisonfire czy Hatebreed, co także przyczyniło się do rozwoju ich popularności. Debiutancki album Parkway Drive spodobał się fanom i przyniósł sukces w wymiarze komercyjnym.

W czerwcu 2006 roku zespół nawiązał współpracę z wydawnictwem Epitaph Records, która wypromowała ich krążek „Killing with a Smile” w Stanach Zjednoczonych. W końcówce maja 2006 roku zespół opuścił basista Shaun Cash, zastąpił go Jia „Pie” O’Connor.

Parkway Drive pierwszy raz zaprezentował się polskiej publiczności, grając koncert w Łodzi 11 września 2006 roku w klubie DeMoDe, razem z Shai Hulud , Remembering Never oraz Arkangel.

Skład zespołu Parkway Drive:

  • Winston McCall — wokal (od 2003),
  • Jeff Ling — gitara (od 2003),
  • Jia O’Connor — gitara basowa (od 2006),
  • Luke Kilpatrick — gitara (od 2003),
  • Ben Gordon — perkusja (od 2003).

Bilety na Parkway Drive to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Parkway Drive to nie tylko nazwa zespołu, ale i miejsce ich pierwszych prób. Australijscy muzycy grają metalcore od 2003 roku i mają na koncie 6 albumów studyjnych. Zespół może pochwalić się milionami odsłon na YouTubie – ich “Crushed”, “Prey”, “Deep blue” czy “Atlas” znane są na całym świecie. Na popularność zespołu niebagatelny wpływ miały wspólne koncerty z takimi gwiazdami, jak Chimaira, Shadows Fall czy In Flames. Koncerty Parkway Drive to duża dawka metalcore dla prawdziwych fanów gatunku.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
3 minutes ago