Paulina Przybysz - bilety

Paulina Przybysz

Polska piosenkarka i autorka tekstów, urodziła się 12 września 1985 roku, prezentuje muzykę z gatunku R&B i soul. Zdobyła wielką popularność, występując ze swoją siostrą Natalią w zespole Sistars . Paulina Przybysz przyjęła dwa pseudonimy: Lil'Sista i Pinnawela. Jej utwory są szczere i pełne ekspresji, wokalistka „bez znieczulenia” dzieli się w nich swoją wizją świata.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Chcesz zobaczyć występ? Bilety na Paulina Przybysz.

Paulina Przybysz w 2001 roku, razem ze swoją siostrą Natalią założyły zespół Sistars. Siostry zostały odkryte przez wytwórnię Wielkie Joł, a dwa lata później do sprzedaży trafiła ich debiutancka płyta „Siła sióstr”. Wydawnictwo zostało przyjęte entuzjastycznie, zdobyło dwa Fryderyki w kategoriach „Nowa twarz fonografii” i „Album roku – hip-hop”. W następnych latach zespół nagrał jeszcze trzy albumy: EP” w 2004, „A.E.I.O.U.” w 2005 oraz „The Best of Sistars” w 2007. W 2006 roku siostry podjęły osobne ścieżki kariery i zespół Sistars przestał istnieć.

Paulina Przybysz w swojej solowe karierze tworzyła pod hip-hopową ksywką Lil’Sista oraz pod pseudonimem Pinnawe, który pochodzi od nazwy indyjskiego sierocińca dla słoni. Wokalistka czerpie inspiracje z dokonań takich twórców jak: Erykah Badu, Prinsie czy D’Angelo. Piosenkarka lubi współpracować z innymi artystami i chętnie współtworzy różne muzyczne projekty. Paulina Przybysz łatwo tworzy teksty i komponuje przy instrumentach midi. Piosenkarka obrała własną ścieżkę artystyczną, ale ze swoją siostrą Natalią jest w stałej, dobrej relacji. Wspierała ją w wielu sytuacjach życiowych, również w momencie, gdy jej siostra przyznała się publicznie w mediach, że dokonała aborcji.

Dyskografia piosenkarki (jako Pinnawela):

  • Soulahili 2008
  • Renesoul 2011

Dyskografia Pauliny Przybysz z Rita Pax:

  • Rita Pax, 2013
  • Old Transport Wonders, 2015

Bilety na Paulina Przybysz

Artystka, która dała się poznać jako członkini zespołu Sistars, ma na swoim koncie wiele solowych projektów. Po rozpadzie siostrzanego zespołu, Paulina rozpoczęła karierę jako Lil’Sista. Od hip-hopu przeszła do R&B i soulu, wydając dwie płyty pod pseudonimem Pinnawela. W jej twórczości słychać inspiracje Erykah Badu, Prinsie i D’Angelo – pełne ekspresji utwory to mieszanka różnych stylów i gatunków muzycznych. Wybierz się na koncert Pauliny Przybysz i posłuchaj jej wyjątkowych, solowych utworów.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
34 minutes ago