Pola Rise - bilety

Pola Rise

Polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów.


Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

W 2014 pojawiła się gościnnie w utworze „Away” nagranym przez producenta Manoida. W październiku wydała pierwszy solowy singiel – „Did You Sleep Last Night”, zaś w grudniu zaprezentowała klip do piosenki „Soulless Dance”. Oba utwory znalazły się na jej debiutanckim minialbumie, zatytułowanym The Power of Coincidence, który ukazał się 12 kwietnia 2015. Dokładnie tydzień później zagrała koncert promocyjny w warszawskim klubie Znajomi Znajomych, na którym towarzyszyły jej na scenie m.in. Kasia Stankiewicz i Natalia Nykiel. 28 maja wystąpiła jako support przed koncertem Selah Sue w warszawskim Palladium.

W marcu 2017 podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music Poland. 12 stycznia 2018 wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany Anywhere But Here. Materiał zdobył pozytywne recenzje od krytyków. W tym samym miesiącu została nominowana jako jedno z objawień polskiej sceny muzycznej w plebiscycie „Sanki”, przeprowadzanym przez „Gazetę Wyborczą”. Zajęła trzecie miejsce.

Muzyczny Kazimierz: BAJM, Video, BAiKA - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Muzyczny Kazimierz: BAJM, Video, BAiKA
3 minutes ago