Romantycy Lekkich Obyczajów - bilety

Romantycy Lekkich Obyczajów

Duet muzyczny z Olsztyna, powstał w marcu 2011 roku. Prezentuje utwory w takich gatunkach jak folk, rock alternatywny i piosenka kabaretowa. Trzon grupy stanowią Damian Lange i Adam Miller, na koncertach wspierani są przez dwóch muzyków: Kubę Staniaka (klawisze) i Pawła Łach (perkusja). Romantycy Lekkich Obyczajów nie wzorują się na popularnych gwiazdach muzyki. Wypracowali swój własny, oryginalny styl, którego mocną podstawą są ciekawe teksty, dotykające pozornie tylko błahych spraw.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Romantycy Lekkich Obyczajów nagrali kilkanaście teledysków i współpracują z największą niezależną wytwórnią w Polsce — S.P.Records, która promowała twórczość takich artystów jak np.: Happysad, Pidżama Porno, Kaliber 44, Kult, Strachy Na Lachy i Lao Che.

Chcesz zobaczyć występ artystów na żywo? Kup bilety na Romantycy Lekkich Obyczajów!

Romantycy Lekkich Obyczajów zadebiutowali na rynku fonograficznym 16 września 2011 roku płytą o tytule „Lejdis&Dżentelmenels”. Album ponownie trafił do ogólnopolskiej dystrybucji 28 września 2012 roku za pośrednictwem wytwórni S.P. Records, z którą muzycy podpisali kontrakt płytowy. Singlem, który zapowiadał płytę, był utwór „Poznajmy Się”, który słychać było często na falach ogólnopolskich rozgłośni radiowych. W 2013 i 2014 roku zespół odbył trasę koncertową po całej Polsce.

W grudniu 2013 roku do rąk fanów trafił kolejny album artystów, zatytułowany „Kosmos Dla Mas”. Wydawnictwo było promowane przez singiel – „Ziemia Planeta Ludzi”. Album został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i zebrał wysokie oceny wśród krytyków muzycznych.

Romantycy Lekkich Obyczajów w 2016 i 2017 roku występowali na Przystanku Woodstock, są także stałymi gwiazdami podczas juwenaliów . Często dają koncerty w studenckich klubach i cieszą wielką grupą fanów. Ich teledyski na kanale You Tube notują miliony odsłon.

Bilety na Romantycy Lekkich Obyczajów to gratka dla fanów. Zdobądź je!

Muzyka olsztyńskiego duetu to połączenie folku, popu, rocka i piosenki kabaretowej. Romantycy Lekkich Obyczajów wyróżniają się własnym, oryginalnym stylem, którego podstawą są niebanalne teksty. Piosenki tylko na pozór dotyczą błahych spraw – tak naprawdę opowiadają o emocjach, związkach i relacjach międzyludzkich. Koncerty Romantyków Lekkich Obyczajów cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza podczas lokalnych imprez i juwenaliów. Zespół miał okazję dwa razy zagrać podczas Przystanku Woodstock.

Similar artists

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
40 minutes ago