Royal Republic - bilety

Royal Republic

Szwedzka grupa prezentuje energetyczną muzykę z takich gatunków jak: rock, garage rock, hard rock i rock 'n' roll. Zespół powstał w Malmo w 2007 roku, w jego skład wchodzą: Per Andreasson — perkusja, Adam Grahn — wokal, Jonas Almén — gitara basowa, Hannes Irengård — gitara. Fani i krytycy cenią muzyków za żywiołowość i granie prawdziwego, mocnego rocka.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Royal Republic — ścieżka kariery

Pierwszy album Royal Republic, zatytułowany „We Are The Royal" został wydany przez wytwórnię Beach House Studios w Malmö. W sprzedaży ukazał się w lutym 2010 roku i został przychylnie przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. Utwory Royal Republic chętnie puszczano w wielu szwedzkich rozgłośniach radiowych. Drugi album zespołu, zatytułowany „Save the Nation”, ujrzał światło dzienne w sierpniu 2012 roku. Szczególną popularnością cieszyły się pierwsze 3 single, które trafiły na główne miejsca listy „Most Wanted" radia Bandit Rock’s, a utwór „Tommy-Gun" królował w czołówce listy MTV Rockchart.

Royal Republic — albumy studyjne

  • We Are the Royal (2010) ,
  • Save the Nation (2012),
  • Royal Republic i The Nosebreakers (2014) [kompilacja akustyczna]
  • Weekend Man (2016)

Chcesz zobaczyć zespół na żywo? Kup bilety na Royal Republic!

Zespół zyskał uznanie i popularność na całym świecie, otrzymał wiele znakomitych recenzji i nagród. Muzycy wydali 4 albumy, z czego ostatni , z 2016 roku, zatytułowany jest „Weekend Man", piosenka pochodząca z niego ( o tym samym tytule) pojawiła się w grze Codemasters, Dirt 4.

W 2014 roku, wraz z wydaniem płyty „Royal Republic and The Nosebreakers", muzycy zdecydowali się na powrót do brzmienia akustycznego i zreinterpretowali utwory ze swoich poprzednich albumów. Ostatnia płyta „Weekend Man: (2016) jest bardzo energetyczna i słychać na nim mocnego rocka, tak charakterystycznego dla Royal Republic.

Bilety na Royal Republic to prawdziwa gratka dla fanów. Zdobądź je!

Royal Republic powstał w 2010 roku i od tego czasu zdążył wydać już 4 albumy studyjne. Energetyzujące brzmienia z pogranicza rocka alternatywnego, garażowego i rock’n’rolla, zachwyciły fanów na całym świecie. Szczególnie ciepło przyjęte zostały ich ostatnie krążki – “Weekend Man” i “Royal Republic and The Nosebreakers”, w których słychać akustyczną reinterpretację utworów, znanych nam już z poprzednich płyt. Koncert Royal Republic zachwyci miłośników niebanalnych muzycznych kompilacji.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
37 minutes ago