Sonbird - bilety

Sonbird

Sonbird to polski zespół założony przez przyjaciół z Żywca, tworzący muzykę w stylu Indian rock. Ich młody wiek nie przeszkadza im w skutecznym opowiadaniu o emocjach i przekładaniu ich na muzykę. Pomimo, iż grupa powstała w 2015 roku cieszą się sporą popularnością, którą zyskali dzięki muzyce opisującej ich własne przeżycia oraz przemyślenia.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Skład zespołu Sonbird

 • Dawid Mędrzak – wokal
 • Kamil Worek – gitara
 • Tomasz Kurowski – gitara basowa
 • Maciej Hubczak – perkusja, chórki

 • Dołącz do grona ich fanów i kup bilety na Sonbird!

  Początki Sonbird

  Zespół powstał z inicjatywy Kamila Worka i Maćka Hubczaka. Rozbudowując swój zespół, do współpracy zaprosili Dawida Mędrzaka oraz Tomka Kurowskiego. W stosunkowo krótkim czasie ukazał się ich pierwszy singiel „Ląd”, który zanotował już kilkaset tysięcy odsłon na YouTube. Ich krótka działalność artystyczna jest niezwykle efektywna. Na swoim koncie mają już występy m.in. na Enea Spring Break Festival czy też Sofar Sounds Kraków oraz występy u boku Margaret, Kasi Kowalskiej, Myslovitz oraz wielu innych. Wywalczona nagroda podczas Festiwalu Supportów 2017 pozwoliła im na rozpoczęcie prac nad wydaniem debiutanckiego albumu.

  Single

 • Ląd (2016)
 • Głodny (2018)
 • Hel (2018)

 • Sonbird to zespół rockowy, tworzący skoczną i energiczną muzykę. Ich pierwszy utwór na Ep-ce zdecydowanie nie odzwierciedla powyższego. „Ląd” to najstarszy utwór wchodzący w skład Ep-ki. Kolejnym kawałkiem jest „Głodny”, który zwraca uwagę chwytliwym riffem, przystępnym brzmieniem i zdecydowanie oryginalnym tekstem. Ostatnim kawałkiem jest „Hel” – przebój wakacji. Wyróżnia go brak skomplikowanych akordów – jego prostota urzeka. Okazuje się jednak, że to najbardziej banalne piosenki zapadają w pamięć. Grupę na tle innych wyróżnia przede wszystkim inne podejście – nie kopiują innych, tylko podążają własną drogą.

  Poznaj nowe brzmienia i kup bilety na Sonbird.

  Sonbird to jeden z najlepiej zapowiadających się zespołów młodego pokolenia. Założony w 2015 roku zespół miał okazję zagrać już na największych festiwalach w Polsce. Podczas OFF Festival, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In SummerFestival i Męskiego Grania, młodzi muzycy dali się poznać jako twórcy ciekawych, indierockowych brzmień z ujmującym tekstem i oryginalnym wokalem. Koncerty Sonbird to szansa na posłuchanie hitów z ich debiutanckiego krążka – “Głodny”, “Hel” czy “Niepoważny”.

  Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

  The fan bought a ticket for
  Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
  48 minutes ago