X Ambassadors - bilety

X Ambassadors

Zespół X Ambassadors to amerykańska formacja rockowa, która porusza się w gatunkach: indie rock, muzyka alternatywna oraz hip hop. Bilety na X Ambassadors rozchodzą się w szybkim tempie, ponieważ ten skład zyskał sobie miliony fanów na całym świecie – od USA aż po Azję.Powstali w 2009 roku w Nowym Jorku. roku. Ich nazwa przeobraziła się z początkowej – Ambassadors na X Ambassadors. Założycielami zespołu są dwaj bracia, Sam i Casey Harris, oraz Noah Feldshuh i Adam Levin. Casey Harris jest niewidomy od urodzenia.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Bilety na X Ambassadors

Pierwsze EP zespołu ukazało się w 2009 roku. Debiutancki album grupy ujrzał światło dzienne w 2009 i nosił nazwę „Litost”. Ballada „Litost” zawitała na playlistę Spotify. Bardzo szybko stała się regionalnym hitem. Piosenka "Unconsolable" była przełomem, ale tym razem w kreatywny sposób, bo Sam opowiadał w niej o swoich problemach z relacjami. Zespół uznaje piosenkę " Unconsolable" jako pierwszą najbardziej wyjątkową pod względem treści. Dzięki tym sukcesom zespół X Ambassadors dotarł do większej publiczności.

Wokalista Imagine Dragons – Dan Reynolds zainteresował się zespołem X ambassador i poprosił swoją wytwornie Interscope o podpisanie z nimi kontraktu. Owocem tego był album z 2013 o nazwie Love Songs Drugs Songs. Grupa X Ambassadors pojechała w trase wraz z Imagine Dragons, Jimmy Eat World i The Mowglis. Kolejny album grupa wypuściła w 2014 roku, który nazywał się The Reason. Dużym sukcesem okazał się singiel promujący ten album, który został nagrany z raperem Jay-Z oraz wokalistą Jamie N Commonsem. 30.06 2015 to wielki dzień dla grupy X Ambassadors – wówczas ukazał się pierwszy album studyjny grupy VHS. Na krążku znalazło się 20 utworów. Bilety na X Ambassadors to wielka gratka dla fanów rocka, hip-hopu i zwolenników łączeniu paru gatunków muzycznych.

Jednym z większych histów zespołu jest utwór „Renegades”, który ma blisko 10 milionów odsłon w Internecie. Swoją historię z muzyką zespół zaczął od kampanii crowdfundingowej, która miała wspomóc realizację teledysku do kawałka Unconsolable. Kawałek zapewnił im dużą popularność. Pierwszy longplay zespołu VHS odniósł wielki sukces – znalazł się na 7 miejscu listy Bilbordu. To z tej płyty pochodzi hit – Renegades. Kup bilety na X Ambassadors już dziś i delektuj się brzmieniem z pogranicza indie rock, hip hopu oraz muzyki alternatywnej. Kup bilety na X Ambassadors już dziś i ciesz się świeżym brzmieniem indie rocka, hip-hopu czy muzyki alternatywnej.

Połączenie indie rocka, muzyki alternatywnej i hip-hopu w amerykańskim stylu – nic dziwnego, że bilety na koncerty X Ambassadors rozchodzą się jak świeże bułeczki. Twórcy przebojów “Renegades” i “Jungle” mogą pochwalić się 7. miejscem na liście Billboardu, współpracą z Jay-Z oraz wspólną trasą z Imagine Dragons. Nie można zapomnieć o milionie fanów na całym świecie. Koncerty X Ambassadors to coś dla miłośników indie rocka i mieszanych gatunków muzycznych na najwyższym poziomie.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
51 minutes ago