Yungblud - bilety

Yungblud

Brytyjski artysta, który mówi o sobie, że jest „społecznie świadomym artystą, nieobawiającym się tworzenia protestacyjnych utworów łączących pokolenia”. Jest alternatywnym muzykiem rockowym. Do swojej muzyki stara się włączać również wpływy hip-hopu, co potwierdza jego ekscentryczny wizerunek.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.

Chcesz usłyszeć jego wyjątkową twórczość? Kup bilety na Yungblud!

Początki działalności

Yungblud czyli Dominic Harrison w wieku 16 lat został wyrzucony ze szkoły. To wtedy zdecydował się na rozpoczęcie muzycznej kariery. Największą popularność zyskał w 2017 roku dzięki singlowi „I Love You, Will You Marry Me” i „Tin Pan Boy”. Pierwszy wspomniany singiel zaczarowuje nie tylko brzmieniem, ale też historią. Stworzony został w oparciu o prawdziwą historię mężczyzny o imieniu Jason, który zaproponował kobiecie ślub poprzez graffiti na Park Hill. Niestety, sytuacja ta zakończyła się silną komercjalizacją i tak naprawdę zyskał wówczas jedynie właściciel mieszkania. Główny bohater utworu jest bezdomny, a kobieta zmarła.

Albumy studyjne

 • 21st Century Liability (2018)

 • EP

 • Yungblud (2018)

 • Pierwszy, debiutancki krążek artysty otwiera niezwykle krótki, trzydziestosekundowy utwór, będące swego rodzaju into, preludium do całości. Album zawiera klimatyczne i pełne emocji utwory, które nie jednego krytyka zaskoczyły dojrzałym i niebanalnym tekstem. Na krążku nie zbrakło również ballady, w której najważniejszy jest zaraz obok tekstu głos wokalisty. Krążek zamyka utwór tytułowy pełen ostrych i specyficznych dźwięków. Krytycy zgodnie twierdzą, że w krążku jest potencjał, który po odnalezieniu miejsca przez artystę można efektywnie zrealizować.

  Kup bilety na Youngblud oraz poznaj mistrza ekspresji!

  Pseudonim artystyczny wokalisty zdradza jego młody wiek. Ale nie dajmy się zwieść – Yungblud dojrzale podchodzi do muzyki i śpiewa o sprawach, które dotyczą osób w każdym wieku. Porównywany do wczesnych Arctic Monkeys i Jamie T, umiejętnie łączy hip-hop ze ska i alternatywnym rockiem. Utwór “Falling Skies”, który nagrał we współpracy z Charlotte Lawrence, trafił na ścieżkę dźwiękową popularnego serialu “13 Reasons Why”. Koncert Yungblud do najlepsza okazja do posłuchania go na żywo.

  Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

  The fan bought a ticket for
  Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
  16 minutes ago