Zeal & Ardor - bilety

Zeal & Ardor

Zespół metalowy, którego liderem jest Manuel Gagneux, formacja powstała w 2013 roku. Prezentuje utwory, w których ciężkie brzmienia black metalu łączą się z żarliwymi dźwiękami soul i gospel. Grupa inspiruje się dokonaniami grupy Limp Bizkit oraz takich artystów jak: Mayhem, Darkthrone, Burzum, Tom Waits,Wendy Carlos . Manulel Gageux wspomina także, że wiele w jego twórczość wnoszą książki Philipa K. Dicka oraz Octawii Butler. Zeal & Ardor był początkowo projektem solowym, w późniejszym etapie, po 2016 roku, rozrósł się o kolejnych członków zespołu.

Prezentowane ceny biletów odnoszą się do zakupu w punkcie biletowym TicketClub Polska w Klubie Stodoła. W przypadku zakupów online, do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa.


Zeal & Ardor — członkowie zespołu:

  • Manuel Gagneux — wokal, gitara prowadząca,
  • Denis Wagner — chórek,
  • Marco Von Allmen — perkusja,
  • Marc Obrist — chórek,
  • Mia Rafaela Dieu — bas,
  • Tiziano Volante— gitara.

Bilety na Zeal & Ardor

Grupa wydała trzy albumy („Zeal & Ardor” w 2014 roku, „Devil Is Fine”, w 2016 roku oraz „Stranger Fruit” w 2018 roku).Pierwsze dwa krążki dość swawolnie łączą destrukcyjne riffy gitar z echem chrześcijańskich pieśni. Trzeci krążek „Stranger Fruit” brzmi znacznie bardziej poważnie i zaskakuje dojrzałością. Jest w nim zawarta wyraźna, przemyślana koncepcja. Do brzmień metalowych i gospel dołączają rock, blues oraz elementy instrumental progressive. Gatunki te tylko pozornie nie pasują do siebie, razem tworzą niezwykły, tchnący oryginalną atmosferą krajobraz, pełen muzycznych eksperymentów. Zestawione obok siebie kreują swoisty paradoks , jednak muzycy umieją tak żonglować tymi różnymi stylami, że nie ma się wrażenia chaosu. Mimo wszystko na płycie tej słychać także klasyczne brzmienia gitarowe, efektem jest całość, w której znajdziemy zarówno świeżą werwę muzycznych eksperymentów, jak i dyskretny urok tradycyjnych, sprawdzonych rozwiązań.

Bilety na Zeal & Ardor

Manuel Gagneux, znany pod pseudonimem Zeal & Ardor, to szwajcarski muzyk, który narobił sporego zamieszania w świecie metalu. Jego debiutancki album “Devil is Fine” zawiera autorskie utwory, które nagrał i skomponował osobiście. Połączył w nim dwa światy – ciężki, europejski black metal i afroamerykański gospel. Ogromną popularność przyniosło mu nowatorskie, świeże podejście do metalu. Koncert Zeal & Ardor to okazja na posłuchanie wyjątkowej płyty, która wywołała poruszenie wśród fanów metalu.

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
27 minutes ago