Bass Astral x Igo ruszają w trasę. Kup bilet już teraz!

30 January 2020

Niezwykle utalentowany duet muzyków Bass Astral X Igo wkrótce wyruszają w trasę promującą swój najnowszy krążek „Satellite”. Oprócz Igora Walaszka i Kuby Tracza na scenie wystąpi 6-osobowy zespół. Szykujcie się na dawkę dobrego, elektronicznego brzmienia.

Trasa „Ensemble Tour” to będzie zupełnie nowa jakość. Podczas koncertów usłyszycie przede wszystkim utwory z nowej płyty, której premiera zapowiadana jest na kwiecień 2020 roku. Oprócz tego spodziewajcie się kawałków, które znacie, ale w innej odsłonie.Igor i Kuba stworzyli nowe aranżacje utworów razem z sześcioosobowym zespołem, który będzie im towarzyszył podczas trasy po Polsce.

Jeśli dobrze znacie Bass Astral x Igo, to wiecie, że podczas koncertów będzie energicznie i wesoło. Chłopaki bowiem dają czadu na scenie, wydobywają z siebie całą energię i dzielą się nią z publicznością. Macie więc pewność, że nie będziecie podpierać ściany. Trasa „Ensemble Tour” zapowiada się niezwykle ciekawie również dlatego, że duet lubi eksperymentować i wychodzi im to świetnie. Udowodnili to choćby projektem „Bass Astral x Igo Orchestra", gdzie na scenie towarzyszyła im 11-osobowa orkiestra złożona z kwartetu smyczkowego, sekcji dętej i sekcji rytmicznej. Jak będzie tym razem? Jedyną możliwością, aby się o tym przekonać, jest kupienie biletu na koncert Bass Astral x Igo.

Kim jest dwójka przyjaciół tworzących duet? Wywodzą się z zupełnie innej stylistyki muzycznej. Ich początki związane są z rockowym zespołem Clock Machine, z którym wydali 3 płyty. Jednak skłonność do eksperymentowania sprawiła, że w 2016 roku założyli duet grający elektronikę. Jednak trudno ich jednoznacznie sklasyfikować, a sami artyści twierdzą zgodnie, że ich muzyka wymyka się schematom. To dlatego ich twórczość jest ciekawa i trudno się nią znudzić.

Jeśli zaintrygował Was ten zespół lub jesteście jego wiernymi fanami, kupcie bilet na koncert Bass Astral x Igo „Ensemble tour” w Klubie Studio.Poprzednie koncerty wyprzedały się wkrótce po wypuszczeniu biletów, nie ma więc co czekać tym razem.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
27 minutes ago