Dlaczego już teraz warto zaplanować wakacje?

30 January 2020

Zimno, ciemno, mokro i nieprzyjemnie - za oknem pogoda nie zachęca do niczego innego niż zagrzebanie się w ciepłej kołdrze, założenie słuchawek na uszy i słuchanie ulubionej muzyki. Kto by teraz myślał o wakacjach i planach na ten czas? Jeśli wydaje ci się, że wakacje to niezwykle odległy termin, przekonaj się, jak bardzo się mylisz. Już teraz bowiem warto zaplanować wyjazd na Kazimiernikejszyn 2020. Dlaczego? Bo bilety na festiwal w Kazimierzu Dolnym są do kupienia w mega atrakcyjnej cenie.

Fani festiwali wiedzą, że plan wyjazdów wakacyjnych warto dopasować do najważniejszych dat muzycznych wydarzeń. Dlatego planowanie wakacji zaczynają już początkiem roku, kiedy pojawiają się pierwsze informacje o tym co, gdzie i kiedy będzie się działo. Ale planowanie urlopu czy wakacji to nie jedyny powód, dla którego warto zabrać się za to już teraz. Na początku roku bowiem bilety na festiwalu są po prostu najtańsze. A jeśli masz zaoszczędzić parę ładnych groszy, to dlaczego z tego nie skorzystać?

Nie inaczej jest z festiwalem w Kazimierzu Dolnym. Bilety na Kazimiernikejszyn kosztują teraz grosze. Choć lineup jest jeszcze mocno okrojony to i tak pojawiające się w nim nazwiska zachęcają do przyjazdu. Już teraz wiadomo, że na scenach Kazimierza Dolnego usłyszymy Nosowską, Mroza, Baranovskiego i Kwiat Jabłoni! A to dopiero początek. Kolejne ogłoszenia pojawią się już wkrótce i z pewnością zaskoczą niejednego fana muzyki i dobrej, bezspinkowej zabawy. Bo taki właśnie jest Kazimiernikejszyn - na luzie, na spontanie, bez ciśnienia i spinki. Energetyczne koncerty najlepszych polskich artystów to fantastyczne zwieńczenie niesamowitej i wyjątkowej atmosfery, jaka panuje na festiwalu. To jedyne wydarzenie, na którym pojawiają się legendarni…. festiwalowicze, i to Artyści opowiadają sobie o nich na koncertach.

Jeśli chcesz dołączyć do tej ekipy i poczuć atmosferę, jakiej nie ma nigdzie indziej, wpisz sobie daty 15-19 lipca 2020 roku w kalendarz i kup bilet na Kazimiernikejszyn dla siebie, przyjaciela i przyjaciółki, kumpla i kumpeli, a może nawet córki i syna (mają zniżkę 50%!).

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

T.Love - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
T.Love
28 minutes ago