Grudniowe koncerty w Klubie Stodoła!

02 December 2022

Zima w grudniu zawsze kojarzy się ze świąteczną atmosferą, życzliwością i spotkaniami z rodziną. Warto jednak pomyśleć też o rozrywce, której zaznać możecie na grudniowych koncertach w Klubie Stodoła. Pamiętajcie – bilety polecają się na prezenty!

Lost Frequencies – 1 grudnia

Grudzień rozpoczyna się z przytupem, imprezą z belgijskim producentem Lost Frequencies, który podbija świat. W 2019 roku, na swojej pierwszej trasie zebrał 30 000cy fanów. Autor ciepło przyjętych w Polsce przebojów „Are You with Me” i „Where Are You Now” już 1 grudnia w warszawskiej Stodole.

Dżem – 2 i 3 grudnia

Tradycyjnie, na początku grudnia swoje koncerty będzie miała legendarna grupa Dżem. Występy twórców hitów takich jak: „Whisky”, „Wehikuł Czasu” czy „Sen o Victorii” (jak i wielu innych) wpisały się również na stałe w zimowy harmonogram Klubu Stodoła. Legenda polskiego blues-rocka da dwa widowiska w pierwszy weekend grudnia.

>>> BILETY <<<

Maria Peszek – 4 grudnia

Niezwykle charyzmatyczna, kąśliwa w swoich tekstach i kontrowersyjna – Maria Peszek od lat swoją twórczością wzbudza emocje i daje do myślenia. Już 4 grudnia warszawska publiczność będzie mogła być częścią jesiennej trasy artystki – „Maria jest z nami”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie ojciec Marii – Jan Peszek, a w roli supportu wystąpi Dawid Grzelak.

>>> BILETY <<<

Raz, Dwa, Trzy – 7 grudnia (SOLD OUT)

Zespół Raz, Dwa, Trzy da niezapomniane show, świętując tym samym 30-lecie aktywności scenicznej. Znany i popularny zespół wypełni Stodołę po brzegi, ponieważ wydarzenie jest w 100% wyprzedane! “30 lat jak jeden koncert!” już 7 grudnia w warszawskim klubie.

Masego – 8 grudnia

Jamajski muzyk Masego zawita do Polski ze swoim „Studying Abroad Tour” promującym album o tym samym tytule. To najgorętsze nazwisko wśród wschodzących gwiazd jazzu, soulu i funku! Zapytany o to, czego chce od swojej kariery, odpowiada po prostu: stworzyć doświadczenia, które ludzie zapamiętają i muzykę, która sprawi, że poczuje się dobrze.

>>> BILETY <<<

Liveurope Night – 9 grudnia

Platforma Liveurope jest inicjatywą, której celem jest wspieranie miejsc koncertowych w promowaniu twórczości europejskich artystów. Platforma stanowi znak jakości, przyznawany klubom muzycznym zaangażowanym w promocję europejskiej różnorodności muzycznej. Dzięki współpracy Klubu Stodoła z Liveurope możliwym jest zorganizowanie koncertu dla wschodzących gwiazd europejskiej sceny! 9 grudnia wystąpią: Funk Shui, Transparent Man, Marva von Theo, BÖBE, Dimitri’s Bats i FUNKorporation.

Daria Zawiałow – 10 (SOLD OUT) i 11 grudnia

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce zagra w Stodole dwa koncerty na trasie „METROPOLIS… wojen nie będzie”. Będą to ostatnie występy Darii przed roczną przerwą. Po albumach „A kysz!” i „Helsinki”, które zapoznały polską publiczność z jej twórczością, przyszedł czas na zeszłoroczną płytę „Wojny i Noce”, która natychmiastowo pokryła się platyną. Na koncertach fani mogą oczekiwać przekrojowego materiału ze wszystkich wydawnictw. W sprzedaży pozostają bilety na niedzielny koncert. 11 grudnia.

>>> BILETY <<<

Kashell – 12 grudnia

Rok po wydaniu debiutanckiej płyty, Kashell, zespół współtworzony przez AbradAba i muzyków Comy, zagra koncert na deskach klubu Stodoła.Dla muzyków Comy, wspólny projekt z AbradAbem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce zespołu z Łodzi. Bilety w sprzedaży.

>>> BILETY <<<

Urszula – 15 grudnia

Już 15 grudnia swoje 40 lat kariery świętować będzie Urszula. Wyjątkowy, akustyczny koncert zbierze publiczność, która usłyszy największe przeboje Urszuli, takie jak: "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen", "Rysa na szkle", czy "Konik na biegunach" w znakomitych aranżacjach. Klimat stworzony przez artystkę, pasja muzyków towarzyszących Urszuli oraz gra świateł i dźwięków przeniosą wszystkich fanów w świat niekończącej się zabawy i muzyki.

>>> BILETY <<<

Lady Pank – 16 i 17 grudnia (SOLD OUT)

Bezapelacyjnie legenda polskiej sceny, o czym świadczy fakt, że obydwie daty wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Największe hity zespołu, np.: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa Narzeczona” czy „Marchewkowe pole” wychowały kilka pokoleń fanów i bez wątpliwości usłyszymy je na 40-leciu zespołu w Stodole!

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

08.08.2024 | Tickets from 119 PLN
Muzyczny Kazimierz: Da...
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
23.08.2024 | Tickets from 119 PLN
Muzyczny Kazimierz: LA...
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
24.08.2024 | Tickets from 109 PLN
Muzyczny Kazimierz: DŻEM
Muzyczny Kazimierz, Kazimierz Dolny
16.11.2024 | Tickets from 120 PLN
Dżem
Wytwórnia, Łódź
22.11.2024 | Tickets from 119 PLN
DŻEM
Klub Stodoła, Warszawa
23.11.2024 | Tickets from 119 PLN
DŻEM
Klub Stodoła, Warszawa
06.12.2024 | Tickets from 129 PLN
Lady Pank “Ohyda"
Klub Studio, Kraków
07.12.2024 | Tickets from 139 PLN
Lady Pank
Klub Stodoła, Warszawa
13.12.2024 | Tickets from 139 PLN
Lady Pank
Klub Stodoła, Warszawa
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
a minute ago