​Juwenalia UW 2019 na rockowo

30 April 2019

Czym byłby maj bez Juwenaliów. Ten wiosenny miesiąc to dla studentów szczególny okres – mogą się zrelaksować i odpocząć przed pracowitym, pełnym egzaminów czerwcem. A jeśli mowa o Juwenaliach, to koncerty juwenaliowe wysuwają się na plan pierwszy. To bowiem jedno z największych wydarzeń muzycznych w roku!

Juwenalia na UW, czyli stołecznym uniwersytecie, zawsze przyciągają rzesze ludzi – nie tylko studentów, także innych miłośników muzyki. To gwarancja, że zagrają tutaj najpopularniejsi polscy wykonawcy. Nie inaczej będzie i tym razem. 11 maja na Dużym Dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego staną 3 legendy polskiej sceny rockowej – Strachy na Lachy, Myslovitz oraz Happysad.

Koncert Happysad to gwarancja dobrej zabawy. Muzycy stawiają na pozytywne melodie z rockowym zacięciem. Grupa na swoim koncie ma już ponad 1000 koncertów, a jej płyty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki - zdobyła już bowiem 3 platynowe oraz 4 złote płyty. Bilety na Happysad wyprzedawane są ze znacznym wyprzedzeniem!

Myslovitz z kolei to nieco bardziej liryczny rockowy band. Swoimi kawałkami cieszy nas już od 1992 roku! Choć grupa przechodziła różne transformacje, to nadal koncert Myslovitz jest gwarancją wypełnionej po brzegi sali.

Kto nie zna Strachów na Lachy, ten nie wie co to rockowa poezja. Krzysztof Grabaż Grabowski to autor tekstów, jakich mało na naszym rynku. Teksty jego autorstwa to znak rozpoznawczy zespołu. Nic dziwnego, że od lat wydawane są w formie tomików poezji. Ale niech cię to nie zwiedzie – jeśli wybierasz się na koncert Strachy na Lachy, możesz mieć pewność, że nudno nie będzie.

Bilety na Juwenalia 2019 można nabyć już teraz. Jak co roku studenci mogą liczyć na spore zniżki, jednak zwykli śmiertelnicy również nie muszą przepłacać. Wydarzenia związane z Juwenaliami są bowiem zawsze przystępne cenowo.

Ⓒ Karolina Bury

Wydarzenia, które mogą Cię zainteresować

Kult - Trasa Pomarańczowa 2024 - zdjęcie główne wydarzenia

The fan bought a ticket for
Kult - Trasa Pomarańczowa 2024
35 minutes ago